Vienuolikmetis akordeonistas pakvietė į rečitalį

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=819 template=caption]Penktadienio vakarą kultūros centro didžiojoje salėje įvyko labdaros-paramos koncertas – Vytauto Klovos muzikos mokyklos vienuolikmečio akordeonisto Jono Vozbuto rečitalis „Jonas ir draugai“. Šios muzikos šventės metu buvo siekiama surinkti lėšų mygtukiniam akordeonui įsigyti – šis instrumentas labai reikalingas talentingam ir perspektyviam akordeonistui.

Akordeonistas grojo marimba

Apie tris valandas trukęs koncertas mažeikiškius ir miesto svečius įtikino, kad Mažeikiuose yra tikrai gabių jaunų muzikantų, o ypač aukštą klasę demonstruoja jaunieji akordeonistai.
Koncerto vedėja Raimonda Sližienė pirmojoje jo dalyje į sceną kvietė rečitalio šeimininką – J. Vozbutą, viešnią iš Tauragės – smuiko virtuozę Agnę Gečaitę bei vyresnį Jono kolegą – akordeonistą Vilių Mažeiką.
Vienuolikmetis J. Vozbutas yra Mstislavo Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“ stipendininkas, todėl jo pasveikinti atvyko šio fondo prezidentė Rasa Kubilienė, Jonui bei jo akordeono mokytojai Vaidai Mikalauskienei skirtą padėkos ir sveikinimo laišką perskaitė Lietuvos akordeonistų asociacijos vadovas Raimondas Sviackevičius.
Žiūrovus nustebino J. Vozbuto paruošta staigmena – jaunasis muzikantas pagrojo ir marimba.

Kvietė balsuoti

Svečiams, mažeikiškiams, rėmėjams dėkojo akordeonistų Jono ir Viliaus mokytoja – Vytauto Klovos muzikos mokyklos direktorė V. Mikalauskienė.
„Myliu gražius žmones, o tokie man yra būtent grojantys žmonės“, – kviesdama į sceną Jono ir Viliaus duetą „Džentelmenai“, sakė pedagogė.
Paremti J. Vozbutą – balsuoti trumpąja sms žinute koncerto vedėja ragino mažeikiškius ir antrojoje koncerto dalyje. Jos metu jaunieji atlikėjai grojo drauge su Šiaulių kameriniu orkestru, kurio meno vadovas ir dirigentas yra Ričardas Šumila.

Suma didėja

J. Vozbutui reikalingas mygtukinis akordeonas kainuoja apie 9500 eurų – dalį išlaidų žada padengti koncertą organizavęs Mažeikių „Rotary“ klubas.
„Kažkaip tikiu, kad instrumentą mes įsigysime. Beveik pusę reikalingos sumos jau turime, o balsavimai dar nesibaigė, po truputį auga ir suma specialioje sąskaitoje“, – „Santarvei“ sakė V. Mikalauskienė.
Prie šios labdaros akcijos, kuri vyks iki gegužės vidurio, galite prisidėti ir jūs – rašydami sms žinutes ar skambindami trumpuoju numeriu 1417.

One Reply to “Vienuolikmetis akordeonistas pakvietė į rečitalį”

  1. Nieko asmeni6ko parašė:

    Iš tiesų Jonas vertas pasigėrėjimo, tačiau pastaruoju metu atrodo, kad be Jono Mažeikiuose daugiau nėra nei gabių vaikų, nei muzikantų.Kita vertus, ar jam lieka laiko vaikystei?!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto