Viešnagė buvo nuostolinga

Pavogta kortele buvo pasinaudota kelis kartus ir paimti du šimtai litų. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pažįstamų žmonių vizitas į namus gali būti ir nemalonus, ir nuostolingas. Į policiją kreipėsi dvi moterys, kurios savo namuose pasigedo vertingų daiktų: banko mokėjimo kortelės ir papuošalų.

Pasinaudojo kortele

Trečiadienį į rajono Policijos komisariatą kreipėsi 54-erių metų Viekšnių miestelio gyventoja. Ji pareigūnus informavo, kad birželio vienuoliktosios popietę pasigedo savo AB „Swedbank“ mokėjimo kortelės. Patikrinus sąskaitą paaiškėjo, kad kortele buvo pasinaudota kelis kartus ir paimti du šimtai litų.
Įtarimas krito ant viešnios – pas moterį dažnai apsilankančios merginos iš Radviliškio. Tuo metu, kai kortelė prapuolė, ji kaip tik svečiavosi pas nukentėjusiąją.
Mergina kortelės šeimininkei gynėsi jos neėmusi. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, tad viešniai dar teks bendrauti su pareigūnais. Už neteisėtą pasinaudojimą svetima elektronine mokėjimo priemone gresia įvairus bausmių spektras – nuo baudos, arešto iki laisvės atėmimo iki šešerių metų.

Dingo žiedai

Trečiadienio vakarą vagystę savo namuose pastebėjo 57-erių metų Tirkšlių miestelio gyventoja. Ji, įprastoje vietoje nerado dviejų auksinių žiedų ir kremo. Paskutinį kartą šiuos daiktus tirkšliškė teigia mačiusi praėjusį šeštadienį. Po to moteris buvo išvažiavusi į miestą, o pas sūnų svečiavosi draugai. Padarytą žalą moteris įvertino 1240 litų.
Pareigūnai jau nustatė, kas lankėsi moters namuose – keli asmenys jiems yra žinomi iš anksčiau.
Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl vagystės, smulkiems vagišiams gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas, griežčiausia bausmė – laisvės atėmimas iki trejų metų.
Padažnėjus tokiems atvejams, kai asmeniniai daiktai, mobilieji telefonai ar banko kortelės dingsta po pažįstamų žmonių apsilankymo ar išgertuvių, pareigūnai gyventojus ragina vertingus daiktus laikyti užrakintus, jų viešai nedemonstruoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto