Viešojoje bibliotekoje – kryželiu siuvinėtų darbų paroda

Parodą mažeikiškiai galės apžiūrėti iki gruodžio 6 dienos. Monikos KRIŠČIŪNAITĖS nuotr.

Penktadienį Mažeikių viešojoje bibliotekoje atidaryta klubo „Rankos“ 10-oji kryželiu siuvinėtų darbų paroda.

Susirinkusieji į atidarymą turėjo galimybę ne tik apžiūrėti įvairių spalvų, formų, stiliaus darbus, bet ir susipažinti su klubo veikla.


Jungia pomėgis

Besidomintys siuvinėjimu mažeikiškiai, susirinkę į parodos atidarymą, galėjo apžiūrėti 53 skirtingus šešiolikos klubo narių darbus. 
Nors galimybę įrėminti ir parodoms pateikti dirbinius turi ne kiekviena klubo narė, visos vieningai sutinka: jas jungia bendras pomėgis – siuvinėjimas. Klubo narės daugiausiai siuvinėja kryželiu, o priklausymas draugijai joms teikia bendruomeniškumo jausmą ir įkvepia.

Monikos KRIŠČIŪNAITĖS nuotr.

„Mes tiesiog jaučiame viena kitą. Susitikimų metu dalijamės schemomis, parodome, ką padarėme, bendraujame, palaikome ir patariame. Būdamos kartu galime surengti parodas, o kuriant šį klubą svarbiausia ir buvo, kad kiekviena savo rankdarbius turėtų galimybę parodyti visuomenei“, – sakė klubui vadovaujanti Rita Laniauskienė.


Svarbiausia – noras

Į klubą susibūrusioms įvairaus amžiaus ir išsilavinimo moterims siuvinėjimas kryželiu suteikia įvairių išgyvenimų. Vienoms šis užsiėmimas – meditacija, atpalaiduojanti ir leidžianti pamiršti visas negandas, kitos siuvinėjime sakė atrandančios ramybę, taip užpildančios gyvenimo tuštumą.
„Tiek rengiant parodas, tiek ir siuvinėjant svarbiausia yra noras, nes tik labai norėdamas ir stengdamasis gali kažką padaryti“, – patikino R. Laniauskienė.

Monikos KRIŠČIŪNAITĖS nuotr.

Klubo narės geriausiai išmanantiems siuvinėjimą kryželiu ir jo specifiką parodos dalyviams, dalyvavusiems viktorinoje, įteikė savo rankdarbių.
Parodą mažeikiškiai galės apžiūrėti iki gruodžio 6 dienos.

One Reply to “Viešojoje bibliotekoje – kryželiu siuvinėtų darbų paroda”

  1. lankytoja parašė:

    kaip gražu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto