„Vijurkas“ – tarp stipriausių šalies ekipų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Po paskutinio Lietuvos stalo teniso komandinių pirmenybių reguliaraus čempionato turo Vilkaviškyje paaiškėjo, kad „Vijurko“ vyrų ir moterų komandos pateko į stipriausių ekipų šešetuką.

„Vijurko“ vyrai, kuriems atstovavo Arnoldas Domeika, Aleksandras Maskojonks, Romans Strelčiuks ir Irmantas Daukontas, rezultatu 4:0 įveikė vietos „Rytą-2“, 4:2 – Panevėžio SC ir 2:4 nusileido Vilkaviškio „Rytui-1“. Patyrę du pralaimėjimus, mažeikiškiai po pirmo etapo užima antrą vietą ir toliau kovas tęs tarp šešių stipriausiųjų.

Moterų komandos atstovės Ramunė Tumėnienė, Simona Rimkevičiūtė ir Eglė Jankauskienė 4:0 nugalėjo Utenos „Virmebą“ bei „Šiaulius-1“ ir po pirmo etapo yra trečios.

„Vijurko“ treneris Raimondas Jackevičius „Santarvei“ sakė, kad komandos įveikė pirminius uždavinius.

„Dabar kitas uždavinys – kaip ir praėjusį sezoną, abiem ekipoms patekti į stipriausiųjų ketvertuką, kovoti dėl medalių. Gaila, tačiau dėl traumos iš rikiuotės visam likusiam sezonui iškrito Tonetas Domeika, tad išbandėme naują žaidėją iš Latvijos. Antrame etape šešios stipriausios komandos po kartą sužais tarpusavyje. Pirmasis turas – trys susitikimai numatyti kovo pabaigoje Telšiuose. Šį mėnesį vyksta atkrintamosios varžybos į asmeninį suaugusiųjų šalies stalo teniso čempionatą, kuris vyksta kovo pirmosiomis dienomis. Tikimės, kad į jį pateks ir mūsų miesto atstovai“, – sakė treneris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto