„Vijurko“ ekipos – tarp šalies stipriausių

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Abi Mažeikių stalo teniso klubo „Vijurkas“ komandos pateko į Lietuvos stalo teniso komandinių pirmenybių finalo ketverto varžybas.

Paskutiniame antrojo etapo ture „Vijurko“ vyrų ekipa, kuriai atstovavo broliai Arnoldas ir Tonetas Domeikos bei Irmantas Daukontas, susitiko su dviem Vilkaviškio komandomis. Varžovai mažeikiškiams neprilygo – tiek Vilkaviškio „Rytas-1“, tiek „Rytas-2“ nugalėti vienodu rezultatu 5:2.

Po antrojo etapo „Vijurkas“ užėmė antrą vietą ir kartu su Vilkaviškio komandomis bei Panevėžio SC ekipa pateko į finalo ketvertą. Ketverto pusfinalyje mūsų ekipa susikaus su komandos „Rytas-2“ sportininkais, pergalę iškovojusi ekipa žais dėl šalies čempionų vardų, pralaimėjusieji kovos dvikovoje dėl trečios ir ketvirtos vietos.

Analogiško moterų čempionato paskutiniame ture „Vijurko“ moterų komanda: Ramunė Tumėnienė, Simona Rimkevičiūtė ir Amelija Nicytė – pirmame susitikime rezultatu 0:5 nusileido Utenos „Virmebui“, antrame – 5:1 privertė pasiduoti Vilniaus „Sostinę“.

Finalo ketverto varžybose mažeikiškės pusfinalyje susitiks su pirmą vietą užėmusios Klaipėdos „Elektrifikacijos paslaugos-VSTA“ komandos atstovėmis, kitame pusfinalyje uteniškės žais su Kauno „Raudona juoda“ sportininkėmis.

Porų nugalėtojos rungtyniaus dėl čempionių vardų, pralaimėjusios ekipos susitiks dėl bronzos apdovanojimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto