„Vijurko“ stalo tenisininkai pralaimėjo vilniečiams

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Po savaitgalį vykusio Lietuvos stalo teniso aukščiausios lygos komandinių pirmenybių, kuriose varžosi 12 komandų, turo mūsų rajonui atstovaujanti „Vijurko“ ekipa iš pirmos vietos nukrito į antrą.

Klaipėdoje mūsų komanda susitiko su Vilniaus Bronės Balaišienės vardo komanda ir po itin atkaklios kovos pralaimėjo rezultatu 3:5. Mažeikiškiams buvo sunku atsilaikyti prieš sostinės ekipai atstovavusį žaidėją iš Irano Abbasi Monjesi, kuris vieną po kito įveikė visus tris „Vijurko“ atstovus.
Mūsų komandai dvi pergales iškovojo Arnoldas Domeika, vieną – Tonetas Domeika, o Irmantas Daukontas šį kartą pralaimėjo abu žaistus susitikimus.
Antrose turo rungtynėse „Vijurkui“ rezultatu 5:0 pripažinta pergalė prieš Vilniaus „N.Ž.“ stalo tenisininkus.
„Buvo įdomus susitikimas. Iranietis tikrai geras žaidėjas, sunku buvo su juo konkuruoti dėl pergalės. Iki metų pabaigos turų jau tikriausiai nebevyks, pasiektas rezultatas – šešios pergalės ir vienas pralaimėjimas – mus tenkina“, – sakė komandos treneris Raimondas Jackevičius.
Numatyta, kad po dviejų savaičių Utenoje vyks metų baigiamasis turnyras – Lietuvos pajėgiausiųjų stalo tenisininkų „TOP 12“, kuriame varžysis po 12 moterų ir vyrų. Teisę dalyvauti yra iškovoję A. Domeika ir I. Daukontas, pirmas tarp atsarginių žaidėjų – T. Domeika.
Pasak mažeikiškių trenerio, artimiausiu metu paaiškės, ar koronavirusas leis šiam turnyrui įvykti. Ko gero, pirmą kartą neįvyks ir Mažeikių stipriausiųjų stalo tenisininkų turnyras „TOP 10“, kuris buvo organizuojamas jau daug metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto