„Vijurko“ stalo tenisininkai – šalies nugalėtojai

Šalies čempionų taurę iškovojo: (iš kairės) Vilius Vasaris, Marius Bučys, Matas Vilkas ir Algirdas Sriubas, treniruojami Raimondo Jackevičiaus. Nuotrauka iš klubo archyvo

Mažeikių stalo teniso komandos dar kartą įrodė, kad yra vienos stipriausių šalyje: vaikinai antrus metus iš eilės tapo šalies čempionais, merginos – vicečempionėmis.

Pakartojo pernykščius rezultatus

Kaune baigėsi Lietuvos stalo teniso komandinis čempionatas, kuriame dėl medalių kovojo dvylika vyrų ir septynios moterų komandos. Antrus metus iš eilės šalies čempionais tapo Mažeikių „Vijurko“ klubo vaikinai, o to paties klubo merginos taip pat antrus metus iš eilės iškovojo sidabro medalius.
Paskutiniame ture mažeikiškių laukė rimti išbandymai: vyrai susitiko su trečiąją vietą užėmusiu Kauno „Ricoh“ bei antrąją vietą iškovojusiu Vilkaviškio „Rytu-1“.  Kauniečius mūsų komanda, kurią sudarė Marius Bučys, Vilius Vasaris, Matas Vilkas ir Algirdas Sriubas, nugalėjo rezultatu 5:3, o vilkaviškiečius – rezultatu 5:1.
„Labiausiai nerimą kėlė pastarosios varžybos – vienintelį pralaimėjimą ir buvome patyrę pirmajame rate prieš šią ekipą. Šiame mače sublizgėjo mūsų „slaptas ginklas“ Vilius Vasaris, kuris iškovojo dvi pergales ir tapo netikėtumu varžovams. Dar dvi pergales pelnė Marius, vieną tašką pridėjo Matas, ir tapome čempionais“, – pasakojo komandų treneris Raimondas Jackevičius.
Tuo tarpu merginų komanda, kurios garbę gynė Martyna Sidabraitė, Žaneta Brasaitė ir Ramunė Armonaitė, paskutinėse dvikovose rezultatu 5:2 įveikė bronzos medalius iškovojusią Klaipėdos „Etną“ bei tokiu pat rezultatu nusileido šalies čempionėmis tapusiai Vilniaus „Universiteto“ ekipai. Treneris pažymėjo tą faktą, kad Ramunė šiame susitikime nugalėjo absoliučią Lietuvos čempionę Ievą Venslavičiūtę.

Laukia Čempionų taurė

Beveik vien iš mūsų mieste išugdytų sportininkų (legionierius yra tik Matas Vilkas) sudarytos komandos pakartojo pernykščius pasiekimus. Medaliais vaikinų komanda gerokai lenkia merginas: „Vijurko“ vyrai šalies čempionais paskelbti septintą kartą, o iš viso šalies pirmenybių prizininkais jie jau tapo aštuonioliktą kartą.
„Nors galutiniai rezultatai to nerodo, tačiau kovos Kaune vyko ypač atkakliai: su salės šeimininkais visada sunku žaisti, tuo tarpu mače su Vilkaviškiu nuo pat pirmų susitikimų pavyko užsivesti, pabėgti į priekį, ir varžovai jau „neberado pergalės vaistų“, – įspūdžiais dalijosi R. Jackevičius.
Iškovotas čempionų titulas suteikė kelialapį į dar vienas įdomias varžybas: gegužės pabaigoje „Vijurko“ vyrai vyks į Taliną, kur dėl Čempionų taurės susikaus su Estijos, Latvijos ir Suomijos čempionais.
Jau šį savaitgalį Panevėžyje vyks šalies stalo teniso finalo varžybos, kuriose varžysis po aštuonis trijuose etapuose geriausius rezultatus parodžiusius stalo tenisininkus – merginas ir vaikinus. Į aštuntukus pateko trys mūsų miesto vaikinai ir viena mergina (R. Armonaitė, parodžiusi devintą rezultatą, yra tarp atsarginių). Po to žaidėjų laukia šalies studentų pirmenybės.

Antrus metus iš eilės sidabro apdovanojimai įteikti: (iš kairės) Ramunei Armonaitei, Žanetai Brasaitei, Martynai Sidabraitei bei treneriui Raimondui Jackevičiui. Nuotrauka iš klubo archyvo

6 Atsakymai į “„Vijurko“ stalo tenisininkai – šalies nugalėtojai”

 1. Aiste parašė:

  Esu isimylejusi algeli. gal kas zinot kaip su juo susipazinti?

 2. Jonas parašė:

  tikrai gėda kai samdomi svetimi. Mažeikiai turi daug gerų tenisininkų (pagarba Jackevičiui) tik kodėl su jų neprašoma žaisti už Mažeikius.Geriau mokėti svetimiems?

 3. fanas, to? parašė:

  to?,,, ką čia dergi Čempionus, iš 4 narių tik Matas Vilkas ne mažeikietis ir jis ne pagrindinis, Mažeikiai stalo tenise Lietuvoje kiečiausi , tai viena iš populiariausių olimpinių sporto šakų ir šaunuoliai vyrukai ir merginos, galit juos remti gait ne bet nelyginkit prie apsišaukėlių karikatistų…

 4. ? parašė:

  O kodel vyru komandoje ne visi mazeikiskiai? Anokia cia garbe, kai laimime tik su svetimais…

 5. juzis parašė:

  tai dar vienintelės aukščiausios lygos komandos ir čempionės atstovaujančios Mažeikiams, užaugusios Mažeikiuose, visas kitas sporto „specialistas“ Petras Norvilas nuvarė į kapus. Beje ir šias sulygina su kaimo ar apskrities nugalėtojoms arba balkoniniais karatistais apsišaukėliais.
  VALIO VALIO ČEMPIONAMS

 6. Valio parašė:

  Šaunuolių šaunuoliai. Tokie perliukai mūsų kaime? VALIO. Ačiū treneriui, kad atranda gabių vaikų ir didelio darbo dėka pasiekia tokių puikių rezultatų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto