Vilniaus bėgime mažeikiškis įveikė 100 kilometrų distanciją

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Merginų futbolo komandos treneris mažeikiškis Ramūnas Daubaris šeštadienį dalyvavo tarptautiniame Vilniaus 100 kilometrų bėgime ir įveikė šią distanciją.
Pašnekovas, dalydamasis įspūdžiais su „Santarve“, sakė ir savo auklėtinėms skiepijantis mintį: kad išsiugdytum čempiono charakterį, kartais tenka pakentėti fizinius skausmus.
Tokia nuostata jis vadovaujasi ir pats.

Įkvėpė profesionalūs ultramaratonininkai

Šeštadienį Vilniaus 100 kilometrų bėgime dalyvavęs ir distanciją sėkmingai įveikęs R. Daubaris, pirmadienio rytą bendraudamas su „Santarve“, sakė, kad jaučiasi gerai ir jau savaitės viduryje planuoja pabėgioti.
Futbolo trenerį ryžtis tokiam žingsniui paskatino žiemą Mažeikiuose lankęsi Lietuvos ultrabėgimo rinktinės nariai – Aleksandras Sorokinas, Viktorija Tomaševičienė bei Vaidas Žlabys. Gausus būrys mažeikiškių bėgimo sporto entuziastų susitiko su svečiais, kalbėjusiais tema „Ką gali žmogus?“
Tarp jų buvo ir R. Daubaris. Būtent po šio susitikimo jam ir kilo minčių apie tai, kad ir jis pats kada nors pabandys nubėgti ultramaratono distanciją.

Bėga darbe ir po darbo

Pamatęs reklamą apie Vilniaus Vingio parke vyksiantį bėgimą, mažeikiškis nutarė, kad išbandys tai, kas jį gąsdina – 100 kilometrų distanciją.
„Tikrai buvo didelis noras išbandyti savo galimybes. Užvedė ultramaratonininkų pasakymas: jūs tikrai galite ir, jeigu norite, bandykite“, – prisiminė pašnekovas.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto