Vilniaus „Rytas“ išsivežė pergalę

Dvikovoje su vilniečiais 19 taškų ir 4 tritaškiais metimais pasižymėjo Chauncey Collinsas (Nr. 1). Luko ŠEPUČIO nuotr.

Šešioliktą nesėkmę sekmadienį patyrė Lietuvos krepšinio lygoje rungtyniaujantys „M Basket-DELAMODE“ krepšininkai.

});

Telšiuose mūsų ekipą egzaminavo praėjusio sezono lygos vicečempionas Vilniaus „Rytas“. Pirmame kėlinyje mažeikiškiai dar laikėsi prieš varžovus, nusileidę jiems 14:21, tačiau antrame svečiai spurtavo rezultatu 31:12 ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 52:26.

Per likusią rungtynių dalį svečiai neleido mūsų ekipai labai sumažinti skirtumo ir išsivežė pergalę 89:63.

Per šias rungtynes daugiausia taškų pelnė trys mūsų ekipos legionieriai: Chauncey Collinsas – 19, Alexas Antetokounmpo – 18, Kamau Stokesas – 14.