Vilniuje surengtame maratone – mažeikiškių desantas

Įveikę distancijas Vilniuje, bėgikų klubo „Penki kalnai“ nariai neslėpė geros nuotaikos. Nuotrauka iš klubo archyvo

„Danske Bank“ Vilniaus maratone tarp daugiau kaip keturiolikos tūkstančių dalyvių varžėsi ir didelis būrys mažeikiškių. Organizuotai vykę mūsų rajono bėgikai jame varžėsi antrą kartą, moksleiviai – pirmą.

Mokiniai laukia rezultatų

Keturioliktą kartą vykęs Vilniaus maratonas šiais metais sutraukė 14,5 tūkst. bėgikų iš 56 šalių. Jie galėjo rinktis vieną iš šešių distancijų – buvo siūloma bėgti maratoną, pusmaratonį, rinktis dešimties kilometrų bėgimą, šeimos 4,2 kilometro bėgimą, moksleivių ir studentų trijų kilometrų bei vaikų bėgimus.
„Moksleivių ir studentų bėgimui subūrėme pilną komandą – 25 moksleivius, kurie varžėsi 5–7 klasių mokinių grupėje. Nors rezultatai bus susumuoti ir paskelbti tik po savaitės, manau, kad ne tai svarbiausia – varžybų tikslas buvo sudominti vaikus bėgimu ir manau, kad tai pavyko pasiekti: jaunieji maratono dalyviai „užsidegė“ bėgimo idėja ir jau kalba apie kitų metų varžybas“, – sakė „Ventos“ progimnazijos kūno kultūros mokytoja Rasa Buivydaitė.
Iš dvidešimties mažeikiškių bėgikų ilgiausią, daugiau kaip 42 kilometrų, distanciją pasiryžo įveikti ir įveikė trys – Saulius Vaitkus, Vilius Jonaitis ir Gintas Šlaustas.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto