„Vilties bėgime“ – ir mažeikiškiai sportininkai

Asmeninio archyvo nuotr.

Per dvidešimt Mažeikių sportininkų dalyvavo Klaipėdoje vykusiame jubiliejiniame – dešimtajame „Vilties bėgime“. Iš jo bėgikų klubas „5 kalnai“ parsivežė dvi prizines vietas.

Bėgimas – prasmingas

„Vilties bėgimas“ yra skirtas išreikšti solidarumą su onkologiniais ligoniais ir paremti nemokamas paslaugas teikiantį Šv. Pranciškaus onkologijos centrą. Jubiliejinio bėgimo dalyvius sveikino J. E. Telšių vyskupas koadjutorius Kęstutis Kėvalas.
Klubo „5 kalnai“ vadovė Milda Zubavičienė pasakojo, kad jie, kaip klubas, šiame bėgime dalyvauja pirmą kartą. Savo amžiaus grupėse bėgikai galėjo išbandyti jėgas rinkdamiesi 750 m, 5, 10 kilometrų, pusės maratono (21 km) bei viso maratono trasą.
Drauge su penkiolika mažeikiškių klubo „5 kalnai“ bėgikų dalyvavo ir merginų futbolo komandos „Triumfas“ atstovės bei jų treneris Ramūnas Daubaris.
„Mes šiame bėgime dalyvavome norėdami morališkai palaikyti vienos mūsų komandos narės sesutę, kuri serga onkologine liga“, – sakė futbolo treneris.

Dvi trečios vietos

Mažeikiškiai sportininkai rinkosi 750 m, 5, 10 kilometrų ir pusės maratono trasas. Keturios „Triumfo“ futbolininkės ir jų treneris pasirinko dešimties kilometrų atstumo bėgimą, su jais kartu važiavusi mažoji Evelina bėgo 750 m, o jos mama – penkis kilometrus.
Klubo „5 kalnai“ bėgikai bėgo 5, 10 kilometrų bei pusmaratonio trasose.
Labiausiai pasisekė klubo bėgikėms: Živilė Martinkienė – 30, o Žaneta Urbietienė – 40 metų amžiaus grupėse laimėjo trečias vietas.
„Į amžiaus grupių geriausiųjų dešimtukus pateko daug mūsų bėgikų, tad manau, kad mums šis bėgimas buvo ir naudingas, ir sėkmingas“, – kalbėjo M. Zubavičienė.

One Reply to “„Vilties bėgime“ – ir mažeikiškiai sportininkai”

  1. Skaitytoja parašė:

    Visi šaunuoliai. Gera matyt daug sportuojančių žmonių, ypač ryte, kai važiuoju į darbą. Ir galvoju, kad reikalinga tik valia ir noras :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto