„VIP“ įžengė į taurės ketvirtfinalį

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Antradienį po ilgos kelionės į kitą šalies pakraštį „VIP“ salės futbolo komanda iškovojo kelialapį į Lietuvos futbolo federacijos salės futbolo taurės turnyro ketvirtfinalį – Šalčininkėliuose mažeikiškiai be didesnio vargo rezultatu 10:3 (pirmasis kėlinys 5:2) sutriuškino vietos „FK Visinčia“ atstovus.

Pirmieji įvartį pelnė salės šeimininkai, tačiau vėliau iniciatyvą perėmė mažeikiškiai ir varžovams neleido net pagalvoti apie pergalę. Mūsų ekipai tris įvarčius pelnė Edgaras Baranauskas, po du – Dalius Keršis ir Tadas Markevičius, po kartą pasižymėjo Tomas Bružas, Mantas Rusys ir Antanas Bulošas.
„Keliems pagrindiniams žaidėjams suteikėme poilsį bei galimybę apsigydyti smulkias traumas, o pačiose rungtynėse intrigos praktiškai nebuvo. Nors varžovai ir buvo aktyvūs, tačiau meistriškumo lygis gerokai skyrėsi – jie be galvos puolė į priekį, o mūsų žaidėjai naudojosi jų klaidomis gynyboje, žaidė užtikrintai. Tai buvo trečiasis taurės turnyro ratas, po jo kovoje dėl taurės liks aštuonios komandos, lauksime, kokius varžovus mums lems burtai“, – „Santarvei“ sakė komandos vadovas Aldaras Pupliauskas.
Šį savaitgalį „VIP“ turėjo žaisti čempionato rungtynes su šalies čempionu Kauno „Vyčiu“, tačiau dėl Lietuvos rinktinės, kurioje rungtyniauja ir „VIP“ puolėjas E. Baranauskas, dvejų draugiškų rungtynių su Olandijos rinktine komandų susitikimas atidėtas.
Mažeikiškiai dvejas pirmenybių rungtynes žais sausio pabaigoje – 28 d. jų laukia dvikova su „Gargždų pramogomis“, 31 d. – su „Jonavos Vikingais“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto