„VIP“ patyrė nesėkmę

Skaudų pralaimėjimą priešpaskutinėse reguliaraus Lietuvos salės futbolo A lygos pirmenybėse patyrė „VIP“ ekipa. Mažeikiškiai Viekšniuose rezultatu 3:9 nusileido FK „Saulės kraštas“ futbolininkams.

Po pirmo kėlinio „VIP“ varžovai pirmavo rezultatu 5:0. Antro kėlinio pradžioje Mantas Adomėnas ir Žilvinas Banys vieną po kito pelnė du įvarčius ir šiek tiek sušvelnino skirtumą, tačiau FK „Saulės kraštas“ komanda gana greitai į tai atsakė pelnydama dar tris įvarčius.

Rungtynių pabaigoje dar vieną taiklų smūgį pasiuntė „VIP“ futbolininkas Dalius Keršis, tačiau ir į jį svečiai atsakė įvarčiu.

Komandos vadovas Aldaras Pupliauskas  „Santarvei“ komentavo: „Šiose rungtynėse žaidėme be keturių pagrindinių žaidėjų, o ir kiti sužaidė žemiau savo galimybių. Per sezoną visada būna tokios rungtynės, kai niekas nesiseka. Manau, tokios mums buvo šios rungtynės.“

Šeštadienį mūsų ekipos laukia paskutinis reguliariojo čempionato susitikimas Širvintose, kur mažeikiškiai žais su vietos komanda „Širvintos-VGTU Vilkai“. Kad mūsų ekipa užimtų trečią vietą, „VIP“ būtina pergalė, o aikštės šeimininkai jau yra praradę viltį patekti į atkrintamąsias varžybas.

Ištraukus Lietuvos salės futbolo taurės ketvirtfinalio burtus, paaiškėjo, kad dėl kelialapio į pusfinalį „VIP“ susikaus su Vilniaus FC „Turbotransfers“. Vasario 8 d. rungtynės vyks sostinėje.