„VIP“ šventė pergalę

Antrą pergalę Lietuvos salės futbolo A lygos varžybose iškovojo „VIP“ ekipa – 5:1 privertė pasiduoti „SFK Panevėžį“.

Rungtynės Radviliškio sporto komplekse mažeikiškiams prasidėjo nemaloniai – jau pirmą minutę panevėžiečiai pelnė įvartį. Po šio šalto dušo mūsų ekipa atsigavo gana greitai – dar pirmame kėlinyje du įvarčius pelnė Žilvinas Banys.

Antrame kėlinyje „VIP“ varžovams neleido nė pagalvoti apie pergalę – du įvarčius pasiekė Arsenij Buinickij, kartą pasižymėjo Edgaras Stankevičius.

Komandoms čempionate sužaidus nevienodą rungtynių skaičių, Mažeikių „VIP“, iškovojusi dvi pergales, dvejas rungtynes sužaidusi lygiosiomis, o dvejose patyrusi nesėkmę, yra septintoje turnyrinės lentelės vietoje.

Šeštadienį mažeikiškių laukia rungtynės Šiauliuose – jie susikaus su taip pat 10 taškų turinčia vietos komanda „FK Saulės kraštas“.