„VIP“ žengia pergalių keliu

Ketvirtą pergalę iš eilės šiemet šventė „VIP“ ekipa, žaidžianti Lietuvos salės futbolo A lygoje. Savaitgalį išvykoje ji įveikė vietos „Gargždų pramogas“.

Rungtynės prasidėjo dviem Edgaro Baranausko įvarčiais – jau šeštą jų minutę Mažeikių komanda pirmavo rezultatu 2:0. Kėlinio viduryje aikštės šeimininkai rezultatą sumažino iki minimumo, tačiau antrame kėlinyje dar po dviejų taiklių E. Baranausko smūgių mažeikiškiai buvo priekyje trijų įvarčių skirtumu. Rungtynių pabaigoje mūsų futbolininkai praleido dar du įvarčius, tad pergalė iškovota minimaliu rezultatu 4:3.

Ekipos vadovas Aldaras Pupliauskas „Santarvei“ komentavo: „Iš pat pradžių išsiveržėme dviejų įvarčių skirtumu, žaidėjai šiek tiek atsipalaidavo, pradėjo aplaidžiau žaisti gynyboje ir buvome nubausti. Antrame kėlinyje vėl pelnėme du įvarčius, atsiplėšėme nuo varžovų ir vėl atsipalaidavome. Paskutinę minutę varžovai pelnė ir trečią įvartį, pakeitė vartininką žaidėju, tačiau laiko išlyginti rezultatui jiems neužteko.“

Šį šeštadienį mūsų ekipos Viekšniuose laukia trečioje vietoje esantis FK „Akmenės kraštas“, o paskutines reguliariojo čempionato rungtynes „VIP“ žais su Kauno rajono „Hegelmann“. Mažeikių ekipa susilygino taškais su ketvirtoje vietoje esančiu Vilkaviškio FK „Bruklinas“ ir jau aišku, kad šios dvi ekipos susikaus ketvirtfinalio atkrintamojoje serijoje, dabar liko tik klausimas, kuri komanda turės aikštės pranašumą.

Lietuvos salės futbolo taurės turnyro burtai lėmė, kad mažeikiškių varžovu ketvirtfinalyje bus daugkartinis šalies čempionas „Kauno Žalgiris“. Šių komandų rungtynės vyks vasario 7 d., pusę devynių vakaro, Viekšnių gimnazijos sporto salėje.