Virš „Tavo pastogės“ – juodi debesys?

„Tavo pastogės“ valdyba – Saulius Šiurys, Romualdas Sakalauskas ir Apolinaras Stonkus – neištvėrė visos kadencijos: pastarieji du nariai pareiškė atsistatydiną. Nuotraukos iš redakcijos archyvo

Prieš trejetą metų ketveriems metams išrinkta UAB „Tavo pastogė“ valdyba, neištvėrusi kadencijos, byra: atsistatydinimo prašymus jau įteikė du jos nariai, apie tokią galimybę svarsto ir valdybos pirmininkas.
Įmonės vadovas Antanas Naujokas tokį žingsnį vadina neatsakingu – pagal Akcinių bendrovių įstatymą ir bendrovės įstatus, valdybos narys turįs dirbti bendrovės naudai.
Nors patys valdybos nariai aiškina turį asmeninių pasitraukimo priežasčių, tačiau viešojoje erdvėje kuriamos visokios versijos – nuo A. Naujoko atstatydinimo iki daugiabučius namus administruojančių įmonių sujungimo.

Pasikeitimų netrūko

Valdybą iš trijų narių ketveriems metams renka visuotinis akcininkų susirinkimas. Anksčiau dirbusi valdyba atsistatydino 2011 metų rudenį, kilus Naftininkų gatvės 30-ojo namo gyventojų nepasitenkinimui bendrovės administracijos darbu.
Į naują valdybą buvo deleguoti Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus, Viešųjų pirkimų skyriaus vedėjas Romualdas Sakalauskas bei Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Šiurys. Pastarasis tapo valdybos pirmininku.
Naujoji valdyba ėmėsi esminių pertvarkymų – 2012 m. rugsėjo mėnesį jos sprendimu iš užimamų pareigų buvo atstatydinta bendrovės vadovė Elena Stanulienė.
Netrukus buvo paskelbtas konkursas „Tavo pastogės“ direktoriaus pareigoms užimti. Jas 2013 metų balandžio mėnesį pradėjo eiti aštuonis pretendentus aplenkęs A. Naujokas.

Pasitraukimo priežasčių neįvardijo

Bendrovės „Tavo pastogė“ valdybos pirmininkas S. Šiurys „Santarvei“ patvirtino, kad iš tikrųjų  R. Sakalauskas, o kiek vėliau ir A. Stonkaus raštu jį informavę  apie atsistatydinimą iš valdybos. Savo apsisprendimo motyvacijos jie nenurodę.

Plačiau apie tai skaitykite šeštadienio laikraštyje.

30 Atsakymų į “Virš „Tavo pastogės“ – juodi debesys?”

 1. ??? parašė:

  Sąmokslo teorija, kam būtu naudinga atstatydinus UAB Tavo pastogė direktorių???? Vieša paslaptis???Kada valstybės tarnautojai pradės dirbti žmonėms,mokesčių mokėtojams????

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Uzleiskite savo darbo vietas,ponai,jaunesniems ir saziningesniems! Kodel yra taip negerbiami klijentai,kurie sunesa savo uzdirbtus pinigus ? Kodel nera sudaromos palankios salygos klijentams,nelakstant ir nestovint eilese? Kodel tokia betvarke? Kaip malonu pavyzdi pateiksiu „Kompiuterinio Lango “ darbo puiku pavyzdi.Ateini susimoketi uz paslaugas ,jokiu eiliu ,net sestadieni dirba. O Butu ukis? Imkit pavyzdi ir gerbkite klijentus,kurie jums uzdirba duona!

 3. Daiva Šideikienė parašė:

  Net darbo metu Švietimo skyriaus vedėjas A.Stonkus , gaunantis tokio dydžio 4965 Lt. darbo užmokestį (informacija iš internetinės svetainės) nenori vykdti UAB ,,Tavo pastogė‘‘ valdybos nario pareigų, pareikšdamas , jog ,, dirbame kapitalistinėje santvarkoje socialistiniais metodais – visuomeniniais pagrindais‘‘ Tad šiaip įdomu, už kokią gi lėšų sumą ar kitokias galimas paslaugas dirbo mero A.Tenio visuomeninis patarėjas V.P. Ostrauskis UAB,, Mažeikių autobusų parke‘‘ valdybos pirmininku, į kurios sudėtį meras neteisėtai ,,delegavo‘‘ savo senai pažįstamą draugą. Net M. Romerio universiteto auklėtinis dirbantis Juridinio skyriaus vedėjo pareigose M.Norbutas tinkamai nesuprato ir laiku neįvertino valdžios ir ,,visuomenininiais pagrindais‘‘ dirbančio V.P. Ostrauskio neteisėto sprendimo – dėl jo ( V.P.Ostrauskio) paskyrimo UAB ,,Mažeikių autobusų parko“ valdybos pirmininku. Tos pačios politinės partijos ištikimas draugas dirbantis ,,visuomeniais pagrindais‘‘ pasielgė na taip …….. nupirko techniškai netvarkingus autobusus ir atia .

 4. rinkimai2 parašė:

  Šideikien, tai ir tamsta naiviai manot, kad rinkimai ką pakeis??? :) 2011 metais, prisiminkim, buvo tokia labai entuziastinga koalicija „Kitaip“, ar „Antraip“. Kiek pamenu, jie labai jau baudėsi dirbti, gerinti, reformuoti, restruktūrizuoti, valyti, siekti gėrovės žmonėms ir t.t. Ką iš tų siekių šiai dienai turim, matom. Net pamiršom, kad tokie liuks vyrukai iš vis buvo. Čia komentatoriai pastebi, kad kai kurie nariai rinkimuose nedalyvavo, bet vistiek sėdi savivaldybėje jau daug daug metų. Jei gerai pažiūrėsim, net nuo 1990 metų. Ir dar anksčiau. O tas „pagerintas“ rinkimų į savivaldybes įstatymas viso labo tik masalas naiviems.

 5. to rinkimai parašė:

  Jei taip labai sekate rinkimus, tai apsirinkate šmeiždami žmones.Vienas iš jų nė karto tikrai nedalyvavo rinkimuose.Rašote, kad rašyti kažką.

 6. algimantas parašė:

  bardakas toje pastogeje

 7. Liuda parašė:

  Nervina, kad ,,Tavo pastogės“ klientai jau metus esame valdininkų nesusikalbėjimo įkaitai ir turim bėgioti su lapeliais po miestą, norėdami susimokėti mokesčius. O ,,Butų ūkio“ kasose ir nemažas eiles atstovėti tenka. Jei ponai vadovai nori apsižioti visus miesto komunalinius mokesčius, lai išmoksta ir savo kasų darbą susireguliuoti – išsitirti mokėtojų srautus ir mokėjimo dienomis įdarbinti dvi kasininkes. O dabar sėdi viena ir dar tokia krapštukė… Vasarą yra tekę net už durų eilėje atsistoti. Gal ,,Butų ūkio “ vadovas galvoja, kad neturim ką veikti?Jei vadovai nemoka dirbti, lai eina gatvių šluoti…

 8. Pastebėjimas parašė:

  RINKIMAI PRASIDĖJO. BENT JAU DAIVA STARTUOJA.KOL KAS AGITACIJA NEMOKAMA.

 9. Tarp kitko parašė:

  Skaitykite įdėmiau kas atsistatydino,o kas ne.

 10. Daiva Šideikienė parašė:

  Jeigu Jus piktina ,kad tiek metų savivaldybėje sėdi B. Kryžius, ar “garsioji” A.Rupkutė ,jeigu Jūs nenorite nuolankiai balsuoti už savo ,,amžinus‘‘ globėjus, tad patys atsakingai dalyvaukite vietos savivaldos rinkimuose , drąsiai siūlykite ir kelkite savo kandidatus. Kovo 1 –ą dieną įvyks tiesioginiai mero ir tarybos rinkimai Juk ne tik biudžetinės partijos išlaikomos iš mokesčių lėšų , galės keti savo kandidatus į tiesioginius mero rinkimus , tai galės daryti ir gyventojai. Tiesioginius mero ir vietos tarybos rinkimų tvarką reglamentuoja savivaldybių tarybų rinkimų įstatymas. Nelaukite tik vien tai ,ką Jums pasiūlys nusususios partijos, patys būkite drąsesni, ryžtingesni, aktyviai dalyvaukite rinkimuose, drąsiai siūlykite ( kelkite) kandidatus į tiesioginius mero rinkimus.

 11. Klausimėlis parašė:

  Tai kieno gi valią ponai valdybos nariai staiga klusniai įvykdė, neatlikdami valdybos narių pareigų bent iki rinkimų, jei teisingai suprantu, įmonei atsigavus ir išlipus iš duobės? Čia kažkuo neskaniai kvepia…

 12. rinkimai parašė:

  Čia dar yra naiviai tikinčių, kad rinkimai ką nors pakeis???!!! Atsimerki, žmogau. Pažiūrėk, nuotraukoje „3 muškietininkai“ kiek jau praėjo rinkimų? Tie patys jau daug metų, tik veidai labiau pabrinkę. Kiek metų savivaldybėje sėdi kad ir toks B. Kryžius, ar „garsioji“ A.Rupkutė? O juk kiekvienais rinkimais mes ėjom balsuoti, kad pagaliau nors kažkiek gyvenimas pagerėtų. Tau eilinį kartą pažadės prieš rinkimus aukso kalnus, pagąsdins rusais ir tu nuolankiai pabalsuosi už savo „amžinus“ globėjus.

 13. Vardas (privalomas) parašė:

  Kiekvienas valdininkelis saves turetu paklausti,ar ar jis tikrai dirba ta darba,kuri sugeba? Nereikia uzimti tos darbo vietos,kuria nauja kandidatura atliktu geriau.Sekmes ,ponai!

 14. Vardas (privalomas) parašė:

  Artėja rinkimai,aiškėja situacija-kas kuom kvėpuoja,kas kokios košės yra prisiviręs,kai kam karaliavimas baigsis.

 15. vataip parašė:

  Šiurys renovavosi savo laiptinę ir nieko daugiau nebereikia. Neša mėsas, kol teismai sparnų neprikirpo

 16. Vardas (privalomas) parašė:

  Jo-tikra tiesa-esi kaip sauridos šefas,ką nori,tą darai.

 17. Vardas (privalomas) parašė:

  Mažeikių butų ūkis per kraują nori išguiti konkurentus.Vienas valdai-esi karalius,ar netiesa?

 18. kęstučiai ... parašė:

  …ir kiti jauni ,,beprasmiški veidai“ geriau anglui subinę šluostys, bet už babkes, nei dirbs Tėvynės labui, ir dar dykai :DD

 19. vija parašė:

  mano nuomone, tai noras, kad Tavo pastogė pasiimtų monopolininkas Mažeikių butų ūkis…..

 20. To Kęstučiui parašė:

  Valdybos narių darbas neapmokamas,tad jeigu nori maloniai kviečiam….. :)

 21. Kestutis parašė:

  Tegul ir traukiasi jeigu nauju ideju nebeturi,galiu viena vieta as uzimti.

 22. rūta parašė:

  galėtumėte tų išpurtusių veidų nedėt,,kada juos kas nuvers nuo tų mikštakėdžių …duokit kelią jauniems, kiek gyvenu šiame mieste tie patys ir tie patys ..kaip vaiduokiai….

 23. Zmogus parašė:

  RAKSTYS SUBINEJE TADA VYRAI TRAUKESI

 24. ... parašė:

  Mažeikiuose visi iki vieno valdininkėliai susiraukšlėjusiais veidais, sėdi prisirakinę prie savo kėdžių iki kol dar paeis, jauną veidą išvyst beprasmiška…

 25. skaitytoja parašė:

  Dieve ,kaip nesinori į juos net žiūrėti.Visi jie ten vieni kitų verti…Dori žmonės nebelenda niekur ,o šitie ir kiti…

 26. akivaizdu parašė:

  Kol valdyba laikėsi ‘Tavo pastogė’ nuveikė daug gerų darbų,bet yra ir nepatenkintų tokia bendrovės sėkme.

 27. Šaunuoliai! parašė:

  Valdybos nariai šaunuoliai, kad sugebėjo tiek laiko ištverti MBŪ spaudimą. „Tavo pastogė“ jau pakankamai tvirtai stovi ant kojų. O gyventojai – palaikysim! Matom, kad įmonė pagaliau dirba ir rūpinasi savo namais. O svarbiausia-neapiplėšinėja savo gyventojų, pasako teisybę ir apie renovaciją. Čia, matyt, ir problema, kad konkurentas prarado absoliutų monopolį.

 28. JEIGU KĄ parašė:

  Kodėl būtinai „juodi debesys“,gal kaip tik prašviesės,nors tai priklausys nuo naujos valdybos sudėties.Nepraeis kiek laiko ir žiūrim veselė .

 29. Jolantai parašė:

  Ten buvo užsakomiasis straipsnis-reklama.Buvo užsakymo numeris…

 30. Jolanta parašė:

  Katik buvo straipsnis, kaip gerai ši įmonė dirba, dabar jau juodi debesys virš jos? Apsispręskit

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto