„Vizija-nulis“ sieks perpus sumažinti žūčių keliuose skaičių

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Vienuolika Lietuvos institucijų pasirašė memorandumą dėl saugaus eismo programos „Vizija-nulis“, kurioje numatyta sumažinti žuvusiųjų keliuose skaičių, įgyvendinimo.

});

Tai aktualu ir mūsų savivaldybei, nors statistika rodo, kad per pastaruosius trejus metus rajono keliuose žuvusiųjų nebuvo daug, lyginant su ankstesniais dešimtmečiais.

Pasirašė memorandumą 

Memorandumu, prie kurio prisijungė keturios ministerijos bei septynios šalies institucijos, įsipareigota siekti, kad iki 2030 m. žūčių šalies keliuose sumažėtų perpus, lyginant su 2020-aisiais. Numatytas tikslas, kad milijonui šalies gyventojų tektų ne daugiau kaip 30 žuvusiųjų keliuose, 2020 m. šis rodiklis buvo 63.

Numatytos 44 priemonės pagal kiekvienos institucijos kompetenciją, veiklą koordinuos Susisiekimo ministerija. Tarp priemonių, kurios turėtų sumažinti žūčių skaičių, – kelių infrastruktūros gerinimas, rekonstruojant pavojingus kelių ruožus, įrengiant ir plečiant įvairias inžinerines eismo saugumo priemones, tobulinant informacines technologijas, diegiant dinamines saugaus greičio valdymo sistemas...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto