VTEK nepritarė „Mažeikių vandenų“ valdybos tyrimo išvadoms

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šią savaitę Vyriausioji tarnybinės etikos komisija pradėjo tyrimą dėl bendrovės „Mažeikių vandenys“ direktoriaus Kęstučio Kazlausko elgesio.

Tyrimo metu bus aiškinamasi, ar jis nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus.
Tyrimą VTEK pradėjo nepritarusi UAB „Mažeikių vandenys“ valdybos atlikto tyrimo išvadai. VTEK tirs aplinkybes, kai K. Kazlauskas, pradėjęs eiti direktoriaus pareigas minėtoje bendrovėje, vėlavo pateikti privačių interesų deklaraciją.

4 Atsakymai į “VTEK nepritarė „Mažeikių vandenų“ valdybos tyrimo išvadoms”

 1. Marytė parašė:

  Jo dėl vandens išnaudojimo baisu visi gyventojai moka už vandenį ,o ateina į sąskaita skola ir sužinom ,,kad namo gyventojai- as yra išnaudota 345kūbu ..ta kaip suprast jei moki ..už savo buto vandes išnaudojima ir atsiranda skolos ….

 2. Komentatorius parašė:

  Gal artimiausiu metu bus straipsnis apie tai, kaip Mažeikių savivaldybė atsisakė pateikti informacija žurnalistei ir visa Lietuva apie tai kalba? Galėčiau pasiūlyti straipsnio pavadinimą: „Tai vyksta tik Mažeikiuose. Savivaldybei nusispjauti ant Konstitucijos“. Ką manot?

 3. Vija parašė:

  Matyt tvirtai vagis prispaudė, prasidėjo pagalių kaišiojimas į ratus

 4. ohoho parašė:

  pagal zadanija tyrima atliko, tai faktas, kad nepatvirtino

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto