VTEK pripažino: tarybos narė Lina Rimkienė pažeidė įstatymą

Linai Rimkienei viena dalis VTEK išvadų buvo nepalanki, kita – pažeidimas nenustatytas. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Linai Rimkienei viena dalis VTEK išvadų buvo nepalanki, kita – pažeidimas nenustatytas. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija konstatavo: Mažeikių rajono savivaldybės tarybos narė Lina Rimkienė pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimą vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti. Nustatyta, kad politikė dalyvavo savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisijos posėdyje nagrinėjant skundą dėl jos pačios veiksmų.
Komisija aiškinosi ir aplinkybes, kai L. Rimkienė savivaldybės tarybos nario veiklai skirtomis lėšomis apmokėjo UAB „Autobastionas“ suteiktas automobilių priežiūros ir remonto paslaugas, tačiau pažeidimo nenustatė. Tačiau konstatuota, kad rajono savivaldybėje šiuo metu yra nepakankama tarybos nario veiklai skirtų išmokų panaudojimo kontrolė, o tai sudaro sąlygas piktnaudžiauti. 
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (toliau VTEK), atlikusi tyrimą, sprendimą dėl politikės pažeidimo priėmė vienbalsiai.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

17 Atsakymų į “VTEK pripažino: tarybos narė Lina Rimkienė pažeidė įstatymą”

 1. aaa parašė:

  Dugna prasimuso patys socdemai su savo pazadais,dabar nervuojasi prapyle rinkimus

 2. to aa parašė:

  Realy? Kam ji dar įdomi? Po to, kai vos ne keliais prieš socdemus šliaužiojo, atsiprašinėjo, kad buvo bloga mergaitė, nes taip reikėjo, ji sau, kaip politikei, pramušo dugną.

 3. aa parašė:

  Įdomu,kas čia taip Rimkienės išgąsdinti,kad kasdien ją juodina,ar tik nėra pajudinti nešvarūs praeitų kadencijų juodi darbeliai?

 4. Šnypštas parašė:

  Pasikeisdami Lietuvoje ir Mažeikiuose socialdemokratai ir konservatoriai valdė dvidešimt aštuonis metus. Dabar šių giminingų partijų dušios pirma kartą neprileistos prie valdžios lovio. Lyderiai Lina Rimkienė, Antanas Tenys, Bronius Kryžius, Irena Macijauskienė lieka už borto. Kaip jie norėjo ir draskėsi dėl valdžios. Gavosi neskanus šnipštas. Linkime tvirtai žengti šia kryptimi. Galu gale teisybė triumfuoja.

 5. Siaip pastarajam parašė:

  Ipatingai tupiems aiskinu is naujo – as ne uz konservatorius. Anuko paskyrimas, pramuso konservu dugna. Bet jei jus taip stumtumet ant nukriosusiu komunistpalaikiu, kaip kad varot ant Rimkienes, gal Mazeikiai nesedetu tokioje su..ineje. Kita vertus – ko noret is baudziauninku palikuoniu…….

 6. to siaip parašė:

  Atitiko Jurgis kepurę, kokia kovotoja, tokia ir jos gynėja. Duros ir tiek.

 7. Siaip parašė:

  Tenio turtas per pora kadenciju kaip ant mieliu pasoko, bet jis gi „geras zmogus“, apie ji rasyt nevalia. O va Rimkiene – net feisbuke sekama, Visatos blogis, Mazeikiu nelaime. Tenys ir klasteriu ir viaduku, sporto centru prizadejo, kur jie? Jis tipo nemelagis? Nebalsuoju uz konservus, bet jauciu socdemai trusikus jums numautu, o jus sauktumet jog va Rimkiene Kroatijoj atostogauja…

 8. Klausimas parašė:

  Kur „didžioji kovotoja“ už žmones, kai mokyklas uždarinėja. Atostogauja! Gražiu puodeliu facebuke džiaugiasi! Atseit šitaip Mažeikių verslininkams padeda. Kažkokia bukybelė.

 9. nesvarbu parašė:

  Ponia Lina prasidėjus darbui savivaldybėje -pradėjo atostogauti. Giriasi kelione po Juodkalniją ir Kroatiją ir vargo nemato. Jei mokytoja rugsėjo 10 dieną išeitų atostogų normaliai atrodytų? Štai ir pasirodė didžioji darbininkė. Tai kibkite į darbus,ponia Lina,Mažeikiai laukia permainų.Ar jau išblėso entuziazmas?

 10. Tikiuosi parašė:

  kada nauja taryba ir naujas meras atsisveikins su šia ponia, nes daugiau meluoti ir pažeidinėti įstatymus nebemanoma. Jeigu ji save vadina teisininke, reiškia viską ji daro apgalvotai ir tyčia pažeidinėja įstatymus. Tai tyčinis nusikaltimas Lietuvos Konstitucijai ir reikia šalinti Liną Rimkienę iš tarybos.

 11. Sauliui parašė:

  Dėl skonio nesiginčijama. Pasirodo yra ir tokių žmonių, kuriems patinka kreiva šypsena ir nuolat pagiežingas žvilgsnis :-).

 12. to Kristina parašė:

  Kam ji atsiprašant dar įdomi? Neišmananti įstatymų ir juos pažeidinėjanti a la teisininkė

 13. as parašė:

  Visi kalti tik ne ponia Rimkienė ir koncervatoriai …….. :)))).

 14. Kristina parašė:

  Komisija priemė ko ir siekė… nu nepavyksta mažučiams nusikratyti šios moters, kad ir kaip norėtų. Akivaizdu, kad savivaldybėje dirba asmenys, kuriems p. Lina trukdo užsiiminėti aferomis ir siekia ją nustumti. Čia ir durnam aišku, kokiu tikslu kuriamos tokios „komisijos“.

 15. Saulius parašė:

  Nu nerealiai graži moteris ta Rimkienė.

 16. Įdomu parašė:

  Antrą kartą per kelis mėnesius ta veikėja pripažinta pažeidusi įstatymus. Kodėl iš jos iki šiol dar neatimtas tarybos nario mandatas?

 17. ?:) parašė:

  Ka ten veikia MN operatyvinis sargas?:)))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto