VTEK: Tarybos narė Lina Rimkienė pažeidė įstatymą

Lina Rimkienė. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vienbalsiai nusprendė, kad Mažeikių rajono savivaldybės tarybos narė Lina Rimkienė pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo draudimus.
Toks sprendimas priimtas atlikus tyrimą dėl politikės išvykos Savivaldybės administracijos automobiliu į Vilnių.

VTEK tyrė aplinkybes, kai pernai liepą politikė, tarnybiniu transportu atvykusi į Vilnių, galbūt juo naudojosi ne tik tarnybos tikslais. Apie kai kuriuos politikus papiktinusią Savivaldybės mero pavaduotojo pareigas tuomet ėjusios L. Rimkienės kelionę į Vilnių tarnybiniu transportu rašė ir „Santarvė“. Tiesa, merą tuo metu pavaduojančios Sigutės Bernotienės teigimu, politikė tokio transporto ir vairuotojo pasiprašė vykti į sostinę susitikti su Seimo nariais.
Kai kurie politikai įžvelgė, kai tai tik priedanga, – jų teigimu, L. Rimkienės išvykos sostinėn tikslas buvęs tą dieną vykęs konservatorių partijos Prezidiumo posėdis. Ji pati neneigė lankiusis ir šiame posėdyje.
Tyrimą atlikusi VTEK nustatė, kad L. Rimkienė, vykdama į Vilnių, Savivaldybės administracijos automobiliu naudojosi ne tarnybos tikslais.
„Valstybės politikės darbotvarkėje išvykimo į kitą miestą numatyta nebuvo. Kelionės dieną ji pateikė prašymą leisti vykti į Seimą bei skirti jai automobilį su vairuotoju, nors konkretaus vizito tikslo nenurodė. Merą pavaduojanti Savivaldybės mero pavaduotoja šį prašymą vizavo“, – apie tyrimą informuoja VTEK.
Visas straipsnis – laikraštyje.

21 Atsakymas į "VTEK: Tarybos narė Lina Rimkienė pažeidė įstatymą"

 1. Rozalija parašė:

  Taip, pikta darosi, kai mūsų rajono valdžios atstovai krečia šposus. Neduok Dieve koks jų valdomos įstaigos vadovas kažką ne pagal įstatymą padarytų, – tuoj už čiupros ir apmokėtų, baudą gautų ar iš darbo išmestų. O čia – rieda ratai kur panorėję. Ale gerai ši valdžia padarė – sekančiuose rinkimuose apsisprendimą turiu liuksišką. Žinau jau kas yra kas… Manau dauguma rinkėjų padarys išvadas. O apmokėt už savo tikslams išlaidas TURĖTŲ. JUK SAVIVALDYBĖS BIUDŽETAS SKYLĖTAS.

 2. vietinis parašė:

  Jau prabėgo daugiau nei šimtas dienų kai prisiekė Mažeikių miesto bei apylinkės seimo narė Nagienė ir kažkaip nesimato nuveiktų darbų mažeikiečių labui.Peršasi dvi alternatyvos:neturi kuom pasigirti,nes sėdi opozicijoje arba kuklinasi,nors tai ne jos charakteriui.O mes taip laukiam tų pažadėtų gėrybių.

  1. ? parašė:

   O ka nuveike konservatoriu liberalu susivienijimas ?Geju reikalais uzsieme sukirsino tauta ,zlugdo versla ir i didziules skolas ivare valstybe.

  2. ! parašė:

   Valstieciai neleis isvogti valstybes !Nors ir opozicijoje yra !

   1. Anonimas parašė:

    Kad valstiečiai patys vogė daugiau už kitus :-)

    1. Cha parašė:

     Gal Snoro banka uzgrobe valstieciai ar terminala apsorose state ?

 3. Yes parašė:

  Tautietis esat tikras“tautietis“ Mažeikiuose konservatorių nėta jau daug metų nesapnuokite ir sąmokslo teorijom neužsiiminėkite.Glušina tokius dvasios ubagus aš taip vadinu kas tik nori ir kiek nori

  1. Cha parašė:

   Uztat dabar valdo valstybe ir baigia ja praskolinti ir suzlugdyti tokia ne konservatore Simonyte ir anukas gaves dovanu partija.Vargse Lietuva dejuoja konservatoriai triumfuoja !Po konservatoriu valdymo valstybe dar ilgai mokes skolas ir taisys kvailo valdymo pasekmes.

   1. B. parašė:

    Tik prisiskolino tai buvusi valstiečių valdžia. Ne konservatoriai dalino veltėdžiams ir tinginiams visą pusmetį po 200 eurų, o valstiečiai. Ne Šimonytės tai buvo nurodymas, o Skvernelio su Karbauskiu. Ir visi tie išdalinti už nieką pinigai buvo pasiskolinti. O skolas grąžinti reikės konservatoriams. Tiesa, miesto valdžia čia niekuo dėta. Tačiau jei esi išrinkta (-as) vadovauti miestui, tai ir reikia juo rūpintis, o ne trankytis po Vilnių. Šeimininkas seniai naujas, bet nematau, kad būtų tvarkomi kiemai, šaligatviai juose.

 4. Taip ir maniau parašė:

  Jeigu sąžinė švari, reiškia jis ja nesinaudoja

 5. B. parašė:

  Valstybės tarnautojas, pareigūnas, valdininkas, tautos atstovas valstybinėje ir vietinėje valdžioje privalo turėti nepriekaištingą praeitį ir būti sąžiningas. Kas vyksta mūsų žemelėje, nebesuprantu. Aš jau jais nebetikiu nė vienu.

  1. Rumba parašė:

   kvailiau nepasakysite? Nepriekaistingos neturi niekas. Gal dabar nueko netureti?
   Manau yra moraliniai pagrindai ir atsakomybe. Jeigu pazeidimas menkas baudos uztektu. Jeigu ji kartojasi tada kitas atvejis. Jeigu nebesijartoja viskas gerai. O jeigu politikas labai susitepes jo neverta tureti politikoje.
   Bet nepriekaistingas, apgailetinas poziuris.

   1. B. parašė:

    Nepriekaištinga praeitis reiškia nesutepta sąžinę. Prie nepriekaištingos praeities nereikia skirti vaikystės išdaigų ar apsižodžiavimo šeimoje. Aš pats niekada nesu turėjęs jokių reikalų su teismais, policija, vairuoju jau 26 metai be vienintelės baudos, nesu pakėlęs rankos prieš žmogų, labai myliu savo artimuosius, bet vaikystėje vasarų naktimis su draugais svetimus sodus aplankydavome. Aš nesu susidūręs su situacija, kai pasinaudojant kuo nors galėčiau siekti sau asmeninės naudos. Manau, kad nesusigundyčiau. Iš baimės ir gėdos. Ji juk nenuplaunama.

 6. GERS parašė:

  Tokia ir teisininkė kabutėse,diplomą už kyšius nusipirkusi

  1. parašė:

   galite pagrįsti savo teiginį,kuris panašus į bandos gaujos!?

  2. Rumba parašė:

   kvailiau nepasakysite? Nepriekaistingos neturi niekas. Gal dabar nueko netureti?
   Manau yra moraliniai pagrindai ir atsakomybe. Jeigu pazeidimas menkas baudos uztektu. Jeigu ji kartojasi tada kitas atvejis. Jeigu nebesijartoja viskas gerai. O jeigu politikas labai susitepes jo neverta tureti politikoje.
   Bet nepriekaistingas, apgailetinas poziuris.

 7. NEGALI BŪTI parašė:

  Mažeikių „SUPER TEISININKĖ“ ir aktyvistė (p.s. aktyvumas atsidanda tik prieš rinkimus) pažeidė įstatymus, kaip čia gali būti. Kažkok kosmosas ……….. O jei rimtai, ji tų įstatymų nežino ir nesupranta, o grečiausiai SUPER TEISININKEI nusispjaut ant tų įstatymų, svarbiau valdžios troškimas ir savęs stūmimas prie to valdžios lovio.

 8. Leokadijus Pirtusinas parašė:

  Niekaip nesuprantu kaip nusikalteliai gali eiti valstybės pareigas

 9. Tautietis parašė:

  Naisiu vasara baigesi atejo konservatoriu
  Ziema.Viespatie Dieve saugok Lietuva tevyne nuo karo ,maro,bado ir konservatoriu valdzios!

 10. vaje parašė:

  Vaje, kaip čia dabar??? O kiek buvo žviegimo, kai Nagienė dukrą iš Estijos parsivežė!

  1. Taip parašė:

   Dabar lauksim kad susimokėtų ui kurą, vairuotojo paslaugas ir automobilio nusidėvėjimą. Juk to reikalavo iš kitų….
   O VTEK sprendimus jau gali rėmintis ir kabintis ant sienos, jų bus daugiau nei padėkos raštų :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto