VTEK: tarybos narė Lina Rimkienė pažeidė įstatymą

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono savivaldybės tarybos narė Lina Rimkienė pažeidė įstatymą, dėl dalies aplinkybių pažeidimas nenustatytas, dėl kitos dalies – tyrimas nutrauktas. Taip konstatavo Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (toliau – VTEK), atlikusi tyrimą dėl politikės elgesio.

VTEK informavo, kad tokį sprendimą politikės atžvilgiu komisija priėmė vienbalsiai. Buvo nustatyta, kad Savivaldybės tarybos narė L. Rimkienė pažeidė iki 2019-12-31 galiojusio Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus, kai laiku ir tinkamai nedeklaravo savo kitos darbovietės – UAB „Hotrema“ ir joje eitų pareigų.
Tapusi valstybės politike, šią pareigą įvykdyti ji turėjo per įstatyme nustatytą terminą, tai yra duomenis apie darbą UAB „Hotrema“ L. Rimkienė privalėjo deklaruoti dar 2015 m., kai tapo Savivaldybės tarybos nare.
Politikė to nepadarė, todėl šių metų kovą Savivaldybės tarybos Etikos komisija konstatavo L. Rimkienę patekus į interesų konfliktą dėl dalyvavimo priimant su minėtąja bendrove susijusį Savivaldybės tarybos sprendimą.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

10 Atsakymų į “VTEK: tarybos narė Lina Rimkienė pažeidė įstatymą”

 1. Stebiuosi parašė:

  Mažeikiuose tiek netvarkos. Nors pilkasis kardinolas iš Tvarkos berods. Kai privati įmonė įdarbina nėštukę-,tuoj visos institucijos reaguoja. Pas mus Mažeikių seniūnijoje suformavo naują etatą ale įvaizdžio formuotoją želdiniams ir gėlynams ir priėmę darbuotoją iš karto išsiuntė į dekretines. Čia gal ,kad buvusi Sodros direktorė sutikimą davė? Nes Mažeikių seniūnui ir taip nelengva. Ir tai VYKSTA valstybės tarnyboje. Gal jau laikas kviestis žurnalistus iš sostinės. Nesiseka mums nei su kairiais, nei su dešiniais. Ponia Rimkiene ir jums klausimas.Kur pažadėtos investicijos, kapitalas pritrauktas į Mažeikius? Jūs prieš rinkimus viską detaliai išdėstėte ir su skaičiais.

 2. Ignas parašė:

  Kokia čia naujiena? Graži kiaulė, norėtų būti kaip ta beždžionė – ir graži, ir protinga, bet taip nebūna. Dėl grožio nesiginčiju… tai kas belieka? Oi kaip mums nesiseka su valdžia, bet juk patys išsirinkom…

 3. mzk parašė:

  bjauri boba us dar baisesne kakarine

 4. Daivai parašė:

  Jus su Rancu giminės? Gerai kad Mažeikiai suveztinis rajono centras, daug atvykusių iš kitur, nežino kas kieno protėviai ir kokia jų reputacija…. O gi anksčiau žmonės sakydavo – pavogsi arklį, nešlove giminei amžiams……..

 5. Vaidas to buvęs Hotreminis parašė:

  O tai tamstele, su ten dirbančiais darbininkais, kiekvienas ikurkit po savo hotremyte, nereikės uzdirbineti pinigus parazitams, o galėsit patys parazituot. Smegenelių trūkumas? Mokykloje gera laiką turėjot? Tai ir lenkit toliau nugarytes, nes to tesat verti….

 6. Buves Hotreminis parašė:

  Oo net nezinojau kad ponia Rimkiene dirba Hotremoi.Per tris metus nebuvau jos net mates minetoi firmoi.Gaila ten dirbanciu paprastu darbininku nes jie turi uzdirbti pinigus parazitams kurie pelnosi is kitu sunkaus darbo.

 7. Daivai parašė:

  Daiva, eik gult. Visi žinom kaip atrodot. Ne pati išvaizdžiausia moteris. Kaip vyras net iš kilometro nežiūrėčiau.

  1. nematete? parašė:

   Bet ji graži moteris. O Jūs?

 8. DAIVA parašė:

  2019 m. sausio 15d. Mažeikių rajono savivaldybės Etikos komisijos sprendimu Nr. T20-1 nusprendė pripažinti, kad Lina Rimkienė pažeidė LR valstybės politikų elgesio kodekso 4 straipsnio 6 dalyje įtvirtintą pavyzdingumo principą. Buvo rekomenduota L.Rimkienei viešai atsiprašyti.
  2020m. vasario 7d. Mažeikių rajono savivaldybės Etikos komisijos sprendimu Nr. T20-3 nusprendė pripažinti, kad Lina Rimkienė nevykdydama Etikos komisijos 2019m. sausio 15d. sprendime Nr.T20- 1,,Dėl Linos Rimkienės“ nurodytos rekomendacijos viešai atsiprašyti, pažeidė LR valstybės politikų elgesio kodekso 4 straipsnio 6 punkte įtvirtintą pavyzdingumo principą.
  Iki pat šiol konservatorių partijos narė L.Rimkienė nėra įvykdžiusi 2019m. sausio 15d. Etikos komisijos sprendimo – viešai neatsiprašė.
  Seniau, pasak, senolių ir tėvų, kurie apšmeižę asmenį neatsiprašydavo ir būdavo nepavyzdingo elgesio, tai tokius žmones vadindavo kiaulėmis.
  Dabar laikai keičiasi, ,,modernėjame“, todėl į vicemerės kėdę atsisėdo ir ,,kiaulė“.
  Kokia rinkimų kova buvo – tokia ir mero V.Macevičiaus komanda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto