VTEK tiria dviejų mažeikiškių bendrovių vadovų elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija aiškinsis, ar „Mažeikių autobusų parko“ ir „Mažeikių komunalinio ūkio“ vadovai nepažeidė įstatymo.

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pranešė, kad pradėjo tyrimą dėl Mažeikių rajono savivaldybės iš dalies valdomų bendrovių vadovų: UAB „Mažeikių autobusų parkas“ direktoriaus Arvydo Šemetos ir UAB „Mažeikių komunalinis ūkis“ direktoriaus Andriaus Noreikos – elgesio. Bus aiškinamasi, ar jie nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus.
Tyrimas pradėtas gauto pranešimo pagrindu. „Santarvės“ žiniomis, pranešimą komisijai pateikė mažeikiškis Virginijus Sungaila dėl trijų bendrovių vadovų galimų minėto įstatymo pažeidimų.
Savivaldybei pavaldžios „Mažeikių vandenų“ bendrovės direktoriaus Kęstučio Kazlausko elgesį galbūt nedeklaruojant privačių interesų VTEK pavedė ištirti Mažeikių rajono savivaldybės merui, o K. Kazlauskas, VTEK pavedimu, turės ištirti jo pavaduotojo Algio Kozlovo elgesį dėl to paties įstatymo galimo pažeidimo.
Savivaldybės ir „Mažeikių vandenų“ vadovai tyrimą turės atlikti per mėnesį. VTEK tyrimui atlikti jos veiklą reglamentuojantis įstatymas numato trijų mėnesių terminą.
VTEK savo pranešime įspėja, kad tyrimo pradėjimas savaime nereiškia pažeidimo nustatymo.

2 Atsakymai į “VTEK tiria dviejų mažeikiškių bendrovių vadovų elgesį”

  1. mazeikieciai parašė:

    reiketų patikrinti ir jų valdomų bendrovių veiklą , kaip perkami autobusai kas laimi juos.

  2. Larisa parašė:

    Jo ťyria ir nieko neranda. ..kaip savivaldybėj. …juokas per ašaras. ..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto