Vyko akcija „Saugokime vieni kitus kelyje“

Savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus nuotr.

Šį rytą, kai mokiniai skubėjo į mokyklas, Savivaldybės vadovai ir jos administracijos specialistai kartu su policijos pareigūnais budėjo prie pėsčiųjų perėjų, esančių šalia švietimo įstaigų, ir dalijo atšvaitus.

Kaip praneša Savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyrius, vyko akcija „Saugokime vieni kitus kelyje“, kuri rengiama ne pirmus metus. Ja siekiama užtikrinti saugią mokinių kelionę į mokyklas. Akcijos, kurios iniciatorė – Mažeikių rajono savivaldybė, tikslas – skatinti mokinius nešioti atšvaitus, kad būtų geriau matomi ir saugesni gatvėje.
Akcijos organizatoriai visiems priminė, kad keliuose reikia būti ypač atidiems ir drausmingiems, nepamiršti saugaus eismo taisyklių. Kiekvienam mokiniui įteikdami atšvaitą, savivaldos vadovai ir specialistai sakė, kad nepamirštų jų segėti ne tik tamsiu paros metu ar esant blogam matomumui, bet ir dieną. Tik tokiu būdu – saugant save ir kitus kelyje – bus išvengta skaudžių nelaimių.

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

5 Atsakymai į “Vyko akcija „Saugokime vieni kitus kelyje“”

 1. hehe parašė:

  pora sviesaforu ir gulinciu policininku dar mieste tikrai nepamaisytu $$$

 2. Už vaikų saugumą parašė:

  Siaubas, kokie pikti, nu jums niekaip neįtiksi :(

 3. Juozas parašė:

  Meras ir administracijos direktorius tikrai dėl reklamos stovi gatvėje.Taip norėtųsi, kad jie tikrai dirbtų dėl rajono žmonių, neturėtų laiko tokioms akcijoms.

 4. o kur kiti? parašė:

  o kodėl konservai ar tvarkiečiai to nedaro???? kažkaip seimūnas nieko išvies labai įspūdingo kol kas nenuveikė :)

 5. siaip parašė:

  LDDP pradejo artejantiems rinkimams ruostis…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto