Vyksta išankstinis balsavimas rinkimuose į Seimą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Trečiadienį visoje šalyje prasidėjo Seimo rinkimų išankstinis balsavimas.
Balsuoti iš anksto gali visi rinkėjai, kurie rinkimų dieną neturi galimybės atvykti balsuoti į rinkimų apylinkę.

Rinkėjai balsuoja aktyviai

Mažeikių rinkimų apygardos komisijos pirmininko pavaduotojas Romualdas Milevičius informavo, kad dvi dienas – trečiadienį ir ketvirtadienį – balsuoti iš anksto galima visų šalies savivaldybių pastatuose nuo 8 iki 20 valandos.
Pašnekovas pastebėjo, kad mažeikiškiai aktyviai reiškia savo pilietinę pareigą. Iki pietų jau buvo išbalsavę šiek tiek per šimtą rajono gyventojų, didžioji dalis jų – Mažeikių rinkimų apygardoje.
Vienas pirmųjų išbalsavo ir pats R. Milevičius bei komisijos pirmininkas Eugenijus Kupliauskas. Iš pat ryto savo valią pareiškė ir Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius su šeima, mero patarėjai Vygantas Povilas Ostrauskis bei Virgilijus Radvilas.
Išankstinį balsavimo būdą pasirinkę rinkėjai džiaugėsi tokia galimybe, nes savaitgalį galės planuoti  kitiems dalykams arba ilsėtis neišeidami iš namų.

Pagalba turintiems sveikatos problemų

Trečiadienį prasidėjo ir balsavimas specialiuose paštuose – gydymo, socialinės rūpybos įstaigose, karo tarnybos ar laisvės atėmimo vietose. Mažeikiuose tokie paštai aptarnaus areštinę ir Mažeikių ligoninę. Išbalsuoti tokiu būdu pareiškė norą pusšimtis pacientų.
Specialiuose paštuose balsuoja esantieji sveikatos priežiūros, socialinės rūpybos ar globos įstaigose arba atliekantieji karo tarnybą, taip pat esantieji sulaikymo ir įkalinimo įstaigose.
Penktadienį ir šeštadienį namuose balsuoti galės neįgalieji, dėl ligos laikinai nedarbingi rinkėjai, taip pat sulaukę 70 metų ir vyresni, jeigu jie dėl sveikatos būklės patys negali atvykti rinkimų dieną į rinkimų apylinkę. Pas tokius žmones, sulaukę jų prašymo, atvyks apylinkių rinkimų komisijos atstovai.

Naujovė – lakštas

Balsuojantįjį ne rinkimų dieną rinkėją, pagal pateiktą asmens dokumentą, komisijos narys suranda  rinkėjų sąraše ir atspausdina jam šiems rinkimams sukurtą naują dokumentą – išankstinio balsavimo lakštą.
Lakštą, įgyvendinant elektroninį rinkėjų žymėjimą, Vyriausioji rinkimų komisija įvedė į rinkimų organizavimo procesą, kaip papildomą rinkimų skaidrumą užtikrinančią priemonę.
Anksčiau, balsuojant ne rinkimų dieną, rinkimų komisijų nariai (ar pašto darbuotojai) turėdavo ranka užpildyti dokumentus. Tuo tarpu išankstinio balsavimo lakštas automatiškai suformuojamas Vyriausiosios rinkimų komisijos informacinės sistemos ir komisijos atspausdinamas.

Tarp kandidatų – dešimt mažeikiškių

Rinkimų dieną – sekmadienį balsavimas rinkimų apylinkėse prasidės 7 ir baigsis 20 valandą. Dviejose apygardose – Mažeikių ir Akmenės-Mažeikių – Seimo nario mandato siekia 16 kandidatų.
Mažeikių rinkimų apygardoje savo kandidatūras iškėlė 7 kandidatai. Tarp jų – dabartinis Seimo narys „tvarkietis“ Kęstutis Bartkevičius bei keturi Savivaldybės tarybos nariai: Virgilijus Eidimtas (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis), Laimutė Kačerauskienė (Darbo partija), socialdemokratė Irena Macijauskienė, Lina Rimkienė (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai).
Pirmą kartą vienmandatėje apygardoje į Seimą bandys patekti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai atstovaujantis Eimantas Salatka bei Lietuvos centro partijos narė Irutė Gedutienė.
Akmenės-Mažeikių rinkimų apygardoje varžysis šiek tiek daugiau politikų. Tarp devynių kandidatų – trys mažeikiškiai: Lietuvos centro partijos narys Vitalijus Baltutis, konservatorius Darius Ereminas ir „tvarkietis“ Vidmantas Macevičius.
Šioje apygardoje patekti į parlamentą bandys ir akmeniškis Seimo narys Saulius Bucevičius. Kiti Akmenės rajono kandidatai: ūkininkas Valius Ąžuolas (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), įmonės vadovas Arvydas Jucius (Darbo partija), mero patarėjas Tomas Martinaitis (Lietuvos socialdemokratų partija), socialinio darbuotojo padėjėjas Vaidas Sėlenis („Drąsos kelias“ politinė partija) ir įmonės direktoriaus pavaduotoja Vitalija Šimkienė (Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai).

45 Atsakymai į “Vyksta išankstinis balsavimas rinkimuose į Seimą”

 1. To Brolis parašė:

  Mielas broli,tiesa nera pamazgos ir vagyste doram zmogui neturi kelti pavydo.Kam eiti,ieskoti,kai kuriu jau nebera gyvu.Stai tave pasieke tiesa,kuri tau nepatinka.To ir uztenka broli:) Taip pat kiti zmones suzino arba bent prisimena.Nebijok viesumos broli.

 2. Blogai kai ne savo salies seimininkai parašė:

  O kodel reikejo Mazeikiu nafta atiduoti amerikonams? Kodel neparduoti Lietuvos verslininkams su atitinkamomis sutartimis kad sukurs nauju darbo vietu pletos naftos perdirbima?Atiduoti svetimiems kaip kisi kad priimtu i NATo kaip teigia kai kurie veikejai yra geda Latvius Estus prieme be kisio.Geda yra tarnauti JAV globalistams ir dabar girdisi kazkoks stebuklingas Barklio bankelis zydeliu sukurs darbo vietas pasaku nesekit pasiimtas Tabokos fabrikas kuris duoda pelna amerikonams simtaprocentini kur lietuviskos cigaretes Regata,Kastytis nera, ir pelno nera Lietuvos valstybei .Balsuosiu uz tuos kurie dirba Lietuviu nacijai o ne Vasingtonui ar Briuseliui!!!!!!Vagis vogusius is naftos imones reikejo sodinti uz grotu o ne amerikonui atiduoti Lietuviu tautos turta!

 3. parašė:

  Balsuosiu už lenkus!!! Gal nors maisto prodiktų kainas sumažins ir lietuvaičiams nebereiks vykti į Lenkiją pirkti maisto produktų.

 4. Brolis parašė:

  Laba dien , tie kurie čia keikia ir pavydi kažkam kažko , realiai yra menkystos kuriems tik ir gyventi sovietiniame gulage , rašinėti anonimkes , o realiame gyvenime jie bijo patys savo šešėlio . Jei nori kažką kažkam pasakyti tai nueik ir pasakyk tam žmogui į akis , o ne pilk savo pamazgas pasislėpes už ekrano .

 5. suprantu parašė:

  pykstancius ant Williams’o,nes ta kompanija uzdare daug keliu pinigeliu tekmei is imones.Sustojo GAZ’elku keliones su kanistromis,papildomais bakais imontuotais per visa kebula. Sustojo pastatu remontai imoneje atliekami imones direktoriu draugu imoniu su pasakiskomis samatomis.Buvo nutrauktos automobiliu nuomos imonei,kuriuos kai kurie virsininkai pirko uz savo pinigus ir nuomojo imonei,kuri juos skyre jiems patiems vazineti.Puikus budas isigyti nauja automobili nieko nemokant,o gal dar ir pelno turint.Tada sustojo ir kai kuriu namu statybos Kalnenuose. Atejo krize vienam bendrabuciui stebuklingai tapusiu viesbuciu,oficialiai iskilusiu is barsciu prekybos rusyje. Is darbo buvo atleisti kazkur 20 zmoniu (jei teisingai pamenu) niekada neegzistavusiu imoneje ir ju vadovas emes atlyginimus uz juos.Tai galima butu testi ir testi.Visi tie „nukenteje“ iki siol yra pikti.Tas pyktis yra is naivumo,bet tai ju valia pykti.Tik supraskite viena,kad uz ka bebalsuotumet tie laikai nebesugrys:) Todel rinkites protingai,o ne pykcio vedami.

 6. Noriu priminti parašė:

  ,kad 2008-uju krize buvo ne lietuvos politiku sukelta ir naivu butu juos kaltinti.Ka jie padare bandydami islipti is tos krizes galime diskutuoti,gincytis. Bet Lietuva islipo ir arsiai opozicijos kritikuota naktine mokesciu reforma per 4 metus nebuvo net pajudinta.Sekmingai su ja valdyta salis visa kadencija.Ar jums tai nieko nesako?

 7. fuuuu parašė:

  Fuj kokie šlykštūs čia kai kurių komentarai. Absoliučiai jokiais faktais neparemtas šmeižtas ir spjaudymasis. Tiek spjaudosi, kad pamiršta net kablelius ir nosines sudėti. Gal jūs geriau eikit į Delfi ir rašykit tuos savo paistalus.

 8. uz ka balsuoti? parašė:

  Nei labai lengvas,nei sunkus klausimas.Kas yra Lietuva? Tai mazas kaimas Europos sajungoje,kuris turi pats kovoti,konkuruoti ir uzsidirbti didziuleje ES (508 milijonu zmoniu) rinkoje. O ko reikia norint sekmingai konkuruoti? Reikia,kad Lietuva valdytu issilavine,turintys patirties uzsienyje,mokantys kalbas zmones.Tai ir ziurime,kurioje partijoje ju yra. Ka nuveike siandienine valdzia? Labiausiai isimintini,aisku ziniasklaidos apsviesti ivykiai: dvaras Druskininkuose su zadanijomis,saukstu pirkimas,briedzio medziokle Pagegiuose.Aisku,tai tik grudeliai,bet is ju galima spresti apie tu zmoniu mentaliteta,kultura ir supratima apie valstybes valdyma. Prisiminkime dar greit isspresta teiseju,valdininku,seimo nariu atlyginimu padidinima,kai opozicija nusisalino nuo balsavimo.Ir juokingiausia,kai jie kabinasi laurus uz ekonomikos atstatyma.Kaip zinome,Lietuva yra mazas kaimas ES ir jos ekonomika taip pat priklauso nuo visos ES ekonomikos,kaip ausies aprupinimas krauju nuo sirdies ir kraujagysliu darbo.Lietuvos valdzia tam turejo gal 10% itakos.Ypac su tokiais valdininkais kaip Pitreniene,Treciokas,Vesaite,Sysas,Grauziniene,Butkevicius.Ka jie sugeba,tai isisavinti ES parama.Tai jiems sekasi super,bet po 2020-uju ji labai sumenks.
  Tai jusu pasirinkimas,patys zinote,kad nuvaziaves i pvz.Anglija ir nemokedamas anglu kalbos geriausiu atveju gausi slavejo,krovejo darba.Jei jus norite,kad i Lietuvos ministrus ziuretu kaip i slavejus,krovejus tada tokius ir rinkite.Juokites is ju,bet man tai nera juokinga. I Mazeikiu kandidatus galite labai neziureti,bet atsiminkite,kad sarase galite 5 zmones reitinguoti.Panagrinekite sarasa ir atsakingai irasykite juos,taip jus galite esanti pirmoje saraso vietoje nustumti labai zemai ir jis net nepateks i Seima.Sekmes ir kad nereiketu pirmadieni spjaudytis:)

 9. to www parašė:

  Jeigu jums patinka ką tik iš medžio (oi, atsiprašau iš stulpo) išlipę kandidatai, tai jus už juos ir balsuokit. O mums savo nuomonės nepirškit. Seime rėksnių ir taip pakanka, kam ten dar viena.

 10. Liberalams koncervatoriams NE! parašė:

  Kiek kainuoja duju laivo gyganto nuoma ir norvegu igulos islaikimas? O dujos atpigo visame pasaulije kaip ir nafta ir monstro laivo dujos yra vistiek brangios.Kur dar is Sodros isimtas milijardas gynklams pirkti juk del konservatoriu-liberalu rekimo rusas puola tai padaryta o kur dar pinigai JAV kareivius serti .Neduok Dieve jie vel valdzioje vel lietuva dugne.

 11. Rinkejas parašė:

  Lietuva siek tiek atsigavo po koncervatoriu ir Liberalu valdymo.Tauta mato kad atsitiesem ir manau niekas nenori gyventi blogiau.Jei valdzioje bus liberalai ,koncervatoriai vel krisime i duobe pinigu jei ir bus nedides pencijos nedides minimali alga. Viskas eis gynklams is JAV pirkti ir JAV kareiviu islaikimui Lietuvoje ,geju paradams .Partiju yra daug rinkimes tikrai rasim sau tinkama.

 12. Krikscionis parašė:

  Gabrielius Landsbergis pasisako uz geju santuokos iteisinima!Po to kas gali paneigti kad ir vaikuciams i mokyklas ateis geju propaganda!Kas balsuosit uz koncervatorius ir esat tikintis pries eidami pavartykit Bilbilja ar suderinama tai su kataliko vertybemis nes Dievas kada nors paklaus ir reikes atsakyti .

 13. to www parašė:

  Visada visiems sakau ir visada sakysiu – geriau rinkti MAŽIAUSIAI pasižymėjusį ir apsivogusį, nei visai nerinkti. Nes pripažinkime, kad neapsivogusių ar nepasižymėjusių kandidatų tiesiog nėra.

 14. www parašė:

  Ką rinkti?Visi jau buvę ……apgailėtini.Ką ponas Bartkevičius nuveikė gero .Tai ,kad prabalsavo už vergišką naują darbo kodeksą ,ar taip .?Čia jo nuopelnas.Macijauskienė irgi labai “smarkiai “savivaldybėje dirba.Eidimtas ….Nežinau nežinau .Manau reikia rinkti Rimkienę .Nesižaviu ja ypatingai ,bet kiti kandidatai iš vis neverti dėmesio.Ji dar realiai valdžioje nebuvo .Matysim ,gal ir visai nieko bus .Juk geriau naują bandyti rinkti ,nei seną nieko neveikiantį kandidatą ,tik sau pasitarnaujantį ,savo reikalams.Ji jau dabar -būdama opozicijoje,dirba ,matosi ir rezultatai .O dėl kitų tai iš vis nėra nei diskusijos.

 15. to to Įdomu parašė:

  Nepakenks. Raitelei ant senos kumelės mano psichika atspari :-)

 16. to Įdomu parašė:

  Jūsų psichikai, panašu, jau niekas nebegali pakenkti :-)

 17. Įdomu parašė:

  Kokiems įstatymams nusižengia? Ar tie, kurie apterliojo visas autobusų sustojimo stoteles leidimus turi? Jie nieko nepažeidė? Ar ta, kurią naktį pamačius prie Grūstės gali aparpuolį gauti, nekenkia žmonių psichikai?

 18. to Pritariu parašė:

  Pritariate kam? Pensijų mažinimui, mokesčių didinimui, paskolų su milžiniškomis palūkanomis ėmimui? Ar talibaniškiems viduramžiškiems įstatymams, kuriuos konservatoriai taip norėjo prastumti?

 19. Konservatorių garbintojui 2016-10-07 09:53:11 parašė:

  Dėl skonio, žinoma, nesiginčijama, – vienam graži, kitam gal ir nelabai. O dėl proto tai leiskite labai suabejoti. Riomeris ir dar neakivaizdinis – kaip tik Sauliaus Poškos „Mėslitoje“ dešroms kimšti :-) O ta jūsų išgarbintoji reklama lipant į stulpus buvo iškabinėta nusižengiant įstatymams (ką teisininke save vadinanti veikėja turėjo žinoti). Ir atrodo labai baisiai.

 20. to to seima su kaimynais 2016-10-06 19:36 parašė:

  O kuo pačiam tos nuotraukos nepatinka? Todėl, kad ši graži ir protinga moteris išdrįso daryti kitokią politinę reklamą nei socdemai? Jums užteko fantazijos tik tas baisias pagrabines nuotraukas prie Grūstės pakabinti. Kokia reklama, toks ir darbas. Fantazijos nulis, pykčio kubilai.

 21. Pritariu parašė:

  Dabar nebereikia ieškoti šventųjų ,nes jų nėra.Konservatoriai irgi padarė klaidų .Aš už juos balsuosiu ,nes ji mažesnė blogybė.Jau vien ką reiškia šios koalicijos priimtas DARBO KODEKSAS.Nejaugi ir vėl Mažeikiai rinks “tvarkdarius “,socdemus .Pamąstykit .

 22. E.V. parašė:

  Konservatoriai tikrai nėra šventieji. Tačiau nė viena partija nepadarė tiek žalos valstybei ir žmonėms, kiek jos padarė išverstaskūriai komunistai. Per visą kadenciją taip ir liko nepakeltas gyvenimo lygis, suklestėjo korupcija, švogerizmas, baigia išsivažinėti Lietuva. Todėl net kiek mąstatntis žmogus šiandien renkasi geriausią iš blogiausių – konservatorių partiją. Nebetikėkit Darbo partija, kuri nieko neturi bendro su darbu, Tvarkos ir Teisingumo, kuri tvarką ir teisingumą supranta savaip, liberalais, kurie susitepė tūkstantiniais kyšiais ir kitomis pažadais besisvaidančiomis partijomis. Kuo mažiau pažadų, tuo lengviau juos įvykdyti. Prieš eidami balsuoti galvokit.

 23. Regimantas parašė:

  Norėčiau pamatyti tas personas, kurios antrą kartą balsuos už socdemus. Ir nupirkti jiems po bilietą į Maskvą – kur jiems ir vieta.

 24. to seima su kaimynais parašė:

  Kas cia raso, ar ne ta ponia, kur ant kiekvieno stulpo portretas kabo?

 25. Šeima su kaimynais parašė:

  Išprusę ir mąstantys balsuos už konservatorius!!! Už socialdemokratus neįsivaizduojam kas gali:))))))))

 26. i tema parašė:

  Sedi varna ant sakos, snape laiko suri. Bego pro sali lape, ir sako varnai:- ,,Varna, ar dalyvausi rinkimuose?,, -,,Ne,,- karktelejo varna, suris iskrito, lape griebe ji, ir nuskuode savo keliais.. Sedi varna, ir galvoja- ,,O jei as buciau pasakiusi ,,taip,,- ar kas nors butu pasikeite?!

 27. Komentatoriui parašė:

  Na, apie klaidas tai čia jus be reikalo :-) Paties tekste jų irgi nemažai.

 28. Baron Münchausen parašė:

  Aha, intelektas tik pas eksbolševikus? Įdomu tik, kas jiems tą intelektą suteikė, gal Kristina ar Mažeikių Zita? Mūsiškiai be bolševiko valdžioje orgazmo niekaip negali pasiekt. Nieko gero nenusimato.

 29. Komentatorius parašė:

  Oho kiek čia televizorius žiūrinčių ir jais tikinčių. Oho. Balsuokit ir toliau ir sovietines šiukšles, balsuokite ir toliau už partiją, kurios vadovas net nesivargina slėptis duodamas kyšius, balsuokite ir toliau už partijas, kurios atsiranda prieš Seimo rinkimus ir subyra po jų. Ir dar klausykite sapalionių, kurie rašo čia, šventai tiki savo tiesa, bet nesugeba sakinio be 5 klaidų parašyti. Amen.

 30. Gėda už tokius rinkėjus parašė:

  Jei rinkėjai yra tokie, kokius matau iš čia parašytų komentarų tai amen Mažeikiams ir visai Lietuvai. Stumia ant vienos partijos, bet nesugeba įvardinti ne vieno gero darbo, kurį padarė pvz. socialdemokratai. Pasakysiu ką jie padarė – sup*so Lietuvą iki grabo lentos. Mažeikiams iki atsakingo balsavimo tai kaip kaimui iki miesto.

 31. to www parašė:

  Aha, taip ir norisi už konservatorius balsuoti :-) Ypač kai pasižiūri kas Mažeikiuose su konservatorių partija kandidatuoja :-) Nei intelekto, nei inteligencijos. Negi manot, kad nors kiek mąstantys rinkėjai gali už tokius kandidatus balsuoti?

 32. www parašė:

  Konservatoriams -TAIP.Visada didieji miestai ,aukštesnio išsivavinimo žmonės balsuoja už konservatorius .Na ,o čia Mažeikiai ……..Pasidomėkit kaip balsuoja Vilnius ,Kaunas .,kaip balsuopja jaunimas

 33. Kodel koncervatoriams NE!!!! parašė:

  Todel kad jusu partijai belekiek pabegeliu atsivezti nesvarbu,Tautos,rases issaugojimas nesvarbu,tradicine seima nesvarbu, viesas nuodemes propagavimas geju paradai nesvarbu net patys dalivauja.Svarbu yra pelnas ,doleris,,auksas ir ttt. Kubilius pernai per ziniu radija kalbejo MAZA KVOTA LIETUVAI galim daugiau atbegeliu priimti.

 34. Ateikit butinai!!!!!! parašė:

  BUKIME BUDRUS!!!TAUTIECIAI PILIECIAI PILENAI !!!!!! NEBALSUOSIT BUS NAUDINGA KONSERVATORIAMS IR JU SEBRAMS KONSERVATORIU SEBRAI ATEIS VISI I RINKIMUS IR SURINKS NEMAZAI BALSU .JEI ATEISIT JUS IR BALSUOSIT UZ BET KOKIAS PARTIJAS KONSERVATORIAI GAUS MAZUMA SEIME .KUO MAZIAU RINKEJU ATEINA TUO GERIAU TOKIEMS KAIP KONCERVATORIAI JU RINKEJAI ATBEGS VISI .NEATEISI KENTESI NUO GABRIELIU KUBILIU VALDZIOS!!!!!

 35. Jonis parašė:

  Va iskart matosi konservu mentalitetas nes yra dvi nuomones pagal jus ,jusu ir klaidinga,duju terminalas?tai gal pasidomekit kas ES moka brangiausiai uz dujas ,apie elektros jungti nezinau nekomentuosiu,tai gal dar pasiziurekit kiek jusu dievuko apsauga ,nepriklausanti,tarp kitko ir kodel as turiu moket ir visi bijo paklibint sita klausima nes pasmirsit nes tokie kaip jus kitokios nuomones nepriima tuoj pradedat viduriuot naftos klausima paklibinau jus jau ir atsakyma turit ,jus mane pazystat?Tai as gi nesakau kad tamsta esat glusas,nes asmeniskai nepazistu ir kazkodel argumentu nematau be to gal uzmeskit aki i LT valstybes skola busit nelabai maloniai nustebintas o uz ka balsuot kiekvieno asmeninis reikalas,nes kad ir ka rinksim ………taip kad gerbkim ir kitokias nuomones ir nereikia izeidinejimu nes galim uzsiraut ant grazos

 36. lolas parašė:

  Už „kubilinius“ tai galima balsuot kai jau esi nepakaltinamas. Matyt senai algas ir pensijas karpė.. pasiilgo žmonės ekstremalių išbandymų.

 37. nu ,jo parašė:

  AŠ ne tik matau ir girdžiu , bet ir padarysiu – savo Balsą atiduosiu ne komunistams ( valstiečiams , socdemams, konservatoriams, TT )

 38. bucikas parašė:

  Teisybe pasakius, dar niekad nebuvau taip pasimetes, uz ka balsuot. Nudvasos AMB (kuris gi zadejo Nobelio premija duoti tam, kas sugebes gyvent be sovietu sajungos) partija, su baudziauninku mentalitetu (turi proga, tempk i sandeliuka), pasieke dugno dugna. Koncervatoriai – kubilas gi zadejo knyga isleist, kaip jis Lietuva is krizes trauke imdamas trigubai brangesnes paskolas, negu paeme latviai is TVF. Sakysit ups klaidele, bet tai mums kainavo milijardus… Ir tu pavyzdziu su visomis partijomis be galo. Visa tai jau trunka 25 metus. Apgailetina…

 39. joniui parašė:

  Na tu taip nesiseilėk .Nebenoriu rašinėti detalių -ką padarė socdemai ,ką padarė konservatoriai ,o ir naudos tokiam kaip tu ,tokio “aukšto “ mentaliteto piliečiui ,neverta.Protingiem ,mąstantiems žmonėms kažkaip turėtų būti aišku ,kad konservatoriai žymiai mažesnė blogybė ,lyginant su dabar esančiom valdžioje .Nesakau ,kad konserv.šventieji .Visokių yra iir ten ,padarė jie klaidų (kas nedirba ,tas neklysta)bet lyginant su tuo ką gero padarė ,dujų terminalas ,elektros jungtys su švedija ir Lenkija ir t.t. Net socd.toliau tęsė konserv .pradėtus projektus.O dėl wiljams ,matyt jonai priėjai prie naftos vamzdžio ,kuriuo tekėjo juodi pinigai ir tau laaabai gerai buvo ,gal ir verslą iš tų juodų pinigų susukai Mažeikiuose .

 40. Pasipiktinusiam parašė:

  Tai balsuokite už socdemus, kuriems tauta nėra „šunauja runkeliai“. Ir mes tuo įsitikinom per šiuos 4 metus.

 41. Jonis to Reginai parašė:

  Ka Qbilas jau atlygino milijardo litu nuostolius Lt su Wiljamsais ar jusu propiesorius pats pradejo moket uz nepriklausancia apsauga?Ne? Tik anukeliui kresla parupino?Nu tada as pasiulyciau patylet jau tiek kiek sitie………padare blogo Lietuvai tai jau reikia dar paieskot ir svarbiausia kitus mato lb gerai o saves kiek prisisika tiek visada svarus palieka nors tu ka taip kad visi jie vienodi ir kelt i dausas prasmirdusiu konservu nereikia ,cia jie kaip amerikaskos kelia save isskirtine tauta taip sitie Lt kelia save isskirtine partija ,as pavyzdziui nenoriu kad vadovautu LT tokie kuriems mes tik sunauja runkeliai …..nors kiekvienam savaip kai kam ir patinka kai juos zemina

 42. www parašė:

  Tik už TS-LKD.Tai tikrai mažesnė blogybė Lietuvai.Manau ,kad ne tik jaunimas už šią partiją balsuos ,bet ir vyresni žmonės ,Aišku -mąstantys žmonės.Nors Mažeikiai -socialistų,paksistų miestas.Norisi tikėti ,kad žmonės gal vieną sykį ir mažeikiuose prasikrapštys smegenis .

 43. Regina parašė:

  Už TS-LKD, jaunimas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto