Vyrai skriaudė gyvenimo drauges

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savaitgalį Mažeikių rajono policijos komisariate pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo. Abiem atvejais smurtas vyko tarp šeimos narių.

Penktadienį, prieš pat vidurnaktį, policijos, medikų ekipažai skubėjo į Lėlaičius, kur įvyko šeiminis konfliktas tarp neblaivių vyro ir žmonos – buvo pasišvaistyta peiliu.
Paaiškėjo, kad neblaivus (2,15 promilės girtumas) 48-erių metų vyras peiliu sužalojo taip pat neblaivią (1,82 promilės) septyneriais metais jaunesnę moterį. Sužalojimai nebuvo sunkūs, moteris medikų pagalbos atsisakė. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių policijos areštinę.

Ten pat sekmadienį atsidūrė ir 36-erių metų mažeikiškis, kuris, kaip įtariama, ketvirtadienį Ventos gatvėje smurtavo prieš bendraamžę savo sugyventinę. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas taip pat nesikreipė, o pareiškimą dėl jau anksčiau policijos pareigūnams žinomo asmens veiksmų parašė sekmadienį.

Šiemet nusikalstamų veikų, susijusių su fizinio skausmo sukėlimu arba nežymiu sveikatos sutrikdymu, Mažeikių rajone fiksuojama daugiau negu praėjusiais metais: per penkis šių metų mėnesius jų užregistruota 55, kai pernai per tą patį laikotarpį buvo šešiomis mažiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto