Vyriausybė pritarė, kad valstybė taptų Mažeikių ligoninės dalininke

Nuotr. iš redakcijos archyvo

„Santarvė“ jau rašė, kad praėjusių metų lapkritį Savivaldybės taryba pritarė pradėti procedūras dėl valstybės tapimo Regioninės Mažeikių ligoninės dalininke. Už tokį sprendimą balsavę politikai vylėsi, kad tai suteiks įstaigai stabilumo, pagerės jai skirtas finansavimas, bus galimybė išlaikyti visus skyrius, pritraukti specialistų.

Trečiadienį vykusiame Vyriausybės posėdyje žengtas žingsnis naujo ligoninės statuso link: priimtas nutarimas dėl valstybės tapimo viešųjų įstaigų (septynių ligoninių) dalininke ir dėl valstybės turto investavimo. Tarp šių įstaigų – ir viešoji įstaiga Regioninė Mažeikių ligoninė.
Vyriausybė, sutikdama pradėti procedūras dėl valstybės tapimo Mažeikių ligoninės dalininke, nustatė, kad valstybei nuosavybės teise priklausantis finansinis turtas – 100 eurų – iš Sveikatos apsaugos ministerijai skirtų valstybės biudžeto lėšų.
Toks valstybės įnašas bus perduodamas ir Regioninei Telšių, Tauragės, Marijampolės, Utenos, Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninei ir Ukmergės ligoninėms, kurių dalininke taip pat taps valstybė.
Vyriausybė pavedė Sveikatos apsaugos ministerijai įgyvendinti valstybės, kaip minėtų viešųjų įstaigų dalininkės, turtines ir neturtines teises bei pareigas.

2 Atsakymai į “Vyriausybė pritarė, kad valstybė taptų Mažeikių ligoninės dalininke”

  1. Anonimas parašė:

    Šaunu,jei sveikatos paslaugų kokybė bei prienamumas gerės.

  2. 100 eurų parašė:

    Laaaabai svarus indėlis į Mažeikių ligoninės biudžetą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto