Vyriausybėje pagerbti daugiausia šimtukų gavę abiturientai

Nuotr. iš ministraspirmininkas.lrv.lt tinklalapio

Šiandien Vyriausybėje pagerbti sėkmingiausiai valstybinius brandos egzaminus išlaikę abiturientai. Tarp jų – ir Mažeikių Gabijos gimnazijos abiturientė Ieva Pudžiuvelytė, pelniusi tris šimtukus: iš lietuvių kalbos ir literatūros, anglų kalbos ir matematikos egzaminų.

Vyriausybėje iškilmingai pasveikinti 87 abiturientai, iš valstybinių brandos egzaminų gavę po 3 šimto balo įvertinimus, 27 abiturientai, gavę po 4 šimtukus. Taip pat 9 abiturientai, brandos atestate turintys net 5 šimto balų įvertinimus.
Po vieną šimto balų įvertinimą šiemet gavo 1514 abiturientų, 286 abiturientai gavo po 2 šimto balo įvertinimus. Jie pagerbti savivaldybėse.
Geriausius šalies moksleivius pasveikino Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.
„Jumis didžiuojasi šeima, mokytojai, valstybė – esate tarp geriausių visos šalies moksleivių.
Prieš Jūsų akis – ilgas ir turiningas savarankiško gyvenimo kelias, nauji pasirinkimai, turtinga patirtis. Dėkodamas Jums už atsakingą požiūrį į mokslą ir žinių siekį, nuoširdžiai linkiu rasti savo pašaukimą ir savo talentu bei tolesniu darbu kurti atvirą, modernią bei klestinčią Lietuvą“, – sveikindamas geriausiai egzaminus išlaikiusius abiturientus kalbėjo S. Skvernelis.
Laikinai einantis švietimo, mokslo ir sporto ministro pareigas Algirdas Monkevičius džiaugėsi, kad didžioji dalis mokinių pasirinko studijas Lietuvoje. Jis padėkojo visiems, kurie padėjo moksleiviams pasiekti puikių rezultatų – mokytojams, tėvams, mokyklų bendruomenėms.
„Jūs realizuojate tai, kas svarbiausia žmonijai. Savo gebėjimus panaudokite visuomenės klestėjimui. Jos sėkmę lemia žmonės, kurie šia linkme nukreipia savo potencialą ir gabumus. Turėkite savo viziją, savo svajonę, drąsiai eikite pasirinktu keliu. Jūsų sėkmė reikalinga mūsų kraštui“, – sakė ministras.
Plačiau – penktadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Vyriausybėje pagerbti daugiausia šimtukų gavę abiturientai”

  1. Komentaras parašė:

    Taip taip Gabijos gimnazija – jėga, bet prieš tai ši mergaitė mokėsi Sodų pagrindinėje mokykloje. Mokymosi, žinių pagrindai ir būna padedami pradinėje ir pagrindinėje mokyklose. Nereikia to nuvertinti, ir klijuoti etikečių, kaip dažnai tas daroma Sodų mokyklos atžvilgiu.

  2. Mažeikių parašė:

    Gabijos gimnazija- jėga !

  3. Šaunuolė Ieva parašė:

    Taip ir toliau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto