Vyriausybės atstovas: komitetas pakeistas teisėtai

Rimvydas Pilibaitis nepakeitė situacijos vertinimo, kurį išsakė dar dalyvaudamas Tarybos posėdyje. Kęstutis Bartkevičius (dešinėje)neatmetė galimybės, kad Vyriausybės atstovo atsakymas bus skundžiamas. Nuotr. iš ameninių archyvų

Savivaldybės tarybos opozicija kreipėsi į Vyriausybės atstovą Šiaulių ir Telšių apskrityse Rimvydą Pilibaitį dėl šių metų sausį priimto Tarybos sprendimo, susijusio su Kontrolės komiteto sudėties pakeitimu. Opozicijos atstovai įsitikinę, kad sprendimas buvo priimtas netinkamai.

});

Praėjusią savaitę Vyriausybės atstovas atsakė, kad nėra teisinio pagrindo abejoti šio Tarybos sprendimo teisėtumu.

Prireikė pakeitimo

Sausio mėnesį Savivaldybės tarybos nariai svarstė sprendimo projektą, kuriuo siekta pakeisti ankstesnį sprendimą dėl Tarybos Kontrolės komiteto sudarymo ir pirmininko pavaduotojo skyrimo

Praėjusių metų gegužės mėnesį priimto sprendimo pakeitimo prireikė po to, kai lapkričio 30 d. Tarybos posėdyje buvo padaryti vieši pareiškimai apie pokyčius Tarybos grupėse ir frakcijose.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto