Vyriausybės atstovo išvada: komiteto nariai viršijo įgaliojimus

Savivaldybės tarybos meras Antanas Tenys. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Liepos pabaigoje Savivaldybės tarybos meras Antanas Tenys kreipėsi į Vyriausybės atstovo Telšių apskrityje tarnybą, prašydamas įvertinti, ar Mažeikių rajono savivaldybės tarybos kontrolės komitetas, svarstydamas bendrovių, kurios nepriklauso Savivaldybei ir nėra jos kontroliuojamos, reikalus, nepažeidė teisės aktų.
Praėjusią savaitę buvo gautas vyriausybės atstovės Telšių apskrityje Loretos Bagdonavičienės atsakymas: kontrolės komitetas viršijo savo įgaliojimus.
Tarybos narių elgesį Vyriausybės atstovė rekomendavo įvertinti Etikos komisijoje.
Plačiau – antradienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Vyriausybės atstovo išvada: komiteto nariai viršijo įgaliojimus”

 1. ne į temą parašė:

  vakar vienas geležinkelio liftas vėl neveikė. Sukandęs dantis žemyn lipo žmogus su kojos protezu, bet kaip jam teks užlipti viršun einant iš mūsų“ VALDŽIOS“ (kad juos kur perkūnas) AR SVEIKATOS INSTITUCIJŲ?

 2. Patarejas parašė:

  Jei kitų būdų nėra kaip sustabdyti tokius verslininkus, lieka tik likviduoti UAB „Mažeikių butų ūkį“ ,jos administruojamus namus perduodadant UAB „Tavo pastogė“ ,arba:) UAB „Elotus“ .Bet tokiam veiksmui tikriausiai labiausiai priešinsis Tenys.

 3. Nuomonė 2 parašė:

  Pritariu tokiai nuomonei. Labai tiksliai apibūdinta politinę situaciją. Aišku, kad mokytojas taps „atpirkimo ožiu“, o patarėjai bus “ ne prie ko“.
  Ar ne per daug rajono vadinami politikai daro klaidų su meru priešakyje? Ir tai pastoviai viešai skamba.

 4. nuomonė parašė:

  Kontroles komiteto pirmininkas P.Auryla – viršijo savo įgaliojimus.Dabar teks aiškintis Etikos komisijai,kodėl vyrukas norėjo taip plačiai ieškoti,ko nepametęs.Matyt nekokius patarėjus turi,kurie giriasi puikiomis teisinėmis žiniomis,juk pats tai mokytojas.Pedagoginis teisininkų neruošia.Išvada-nereikėtų pasikliauti svetima išmintimi.Kaip greitai gali paslysti dėl tariamos politiko garbės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto