Vyriškiai, galimai bendravę su dingusiu S. Klemeniu, nesulaikyti

Beveik prieš dvi savaites pradėta S. Klemenio paieška vis dar nenutraukta. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Policija nustatė asmenybes trijų vyriškių, kurie galėjo bendrauti su Simonu Klemeniu jo dingimo naktį. Išaiškinti jų tapatybes pareigūnams padėjo rajono gyventojai.

Šie vyriškiai kol kas nėra sulaikyti. Pareigūnai neatskleidžia, kas jie ir kokius įtarimus sukėlė.


Kol kas nesulaikyti 

Antradienį buvo išplatintas policijos pranešimas, kuriame buvo prašoma visuomenės pagalbos nustatant tris asmenis, užfiksuotus Mažeikių rajone esančioje degalinėje S. Klemenio dingimo naktį. 
Devyniolikametis S. Klemenis dingo Sedoje, po klasės draugų susitikimo. Spėjama, kad vyriškiai, kuriuos užfiksavo degalinės vaizdo kamera, galėjo bendrauti su dingusiuoju.
Policija taip pat informavo, kad pavyko nustatyti trijų asmenų tapatybes, tačiau kol kas jos neatskleidžiamos. Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnų teigimu, šie vyriškiai trečiadienio rytą dar nebuvo sulaikyti. Nuo platesnių komentarų teisėsaugininkai susilaiko.


Suaktyvės paieškos 

Ne ką kalbesnis buvo ir Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Imantas Motiejūnas.
„Santarvės“ žiniomis, į Sedą buvo atsiųstos papildomos pajėgos iš Lietuvos kriminalinės policijos biuro bei Vilniaus kriminalistai.
Mažeikių rajono policijos komisariato atstovė spaudai Violeta Grigaitienė informavo, kad dar didesnės pareigūnų ir gyventojų pajėgos į paieškas įsijungs ketvirtadienį.


Kažkas naudojasi anketa 

Beveik prieš dvi savaites pradėta S. Klemenio paieška vis dar nenutraukta. Jo paieškai buvo sutelktos gausios specialiųjų tarnybų ir gyventojų pajėgos, tačiau trečiadienio rytą jos dar buvo be rezultatų. 
Artimieji vis dar tebelaukia bent menkiausios žinios apie jaunuolio buvimo vietą. Jo paieškai buvo pasitelkti ir ekstrasensai, bet ir jų nurodytose vietose vaikino nepavyko rasti.
Sumaišties įnešė ir žinia apie tai, kad kažkas mobiliuoju telefonu buvo prisijungęs prie S. Klemenio paskyros socialiniame tinkle „Facebook“.
Užfiksuota, kad lapkričio 9-ąją buvo suaktyvinta šio tinklalapio mobilioji versija. Trečiadienio rytą S. Klemenio anketoje nebeliko nuotraukų, kurias jaunuolis buvo paskelbęs prieš pat dingimą – spalio 31-ąją.


Vis dar reikalinga pagalba 

Be žinios dingęs S. Klemenis yra stambaus kūno sudėjimo, apie 185 cm ūgio, trumpais juodos spalvos plaukais, rudomis akimis.
Vaikinas buvo apsirengęs juodos spalvos paltą, juodas kelnes, avėjo juodos spalvos batus.
Policijos pareigūnai ir artimieji prašo asmenis, mačiusius Simoną Klemenį ar žinančius jo buvimo vietą, pranešti Mažeikių rajono policijos komisariato budėtojui (telefono numeris (8 443) 98 150) arba paskambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

12 Atsakymų į “Vyriškiai, galimai bendravę su dingusiu S. Klemeniu, nesulaikyti”

 1. antanas parašė:

  Man dar neteko skaityti, ar jau nustatytas įtariamasis, kuris savaitę iki S.Klemenio dingimo Sedoje peiliu subadė koją. Šiuo atveju nukentėjęs gyvas ir policijai davė parodymus, bet jei tas chuliganas dar nenustatytas ir nesulaikytas, tai Mažeikių policija dirba blogai ir S.Klemenio dingimo aplinkybes ir galimą įvykdytą nusikaltimą išaiškinti problematiškiau. Bet gal policija dėl to nesuka sau galvos?

 2. Diana parašė:

  Tiesiogine naujausių filmų peržiūra galite mėgautis ne tik savo kompiuteryje, bet ir išmaniajame telefone arba planšetėje. Išsamesnė informacija: S e e d e r s . l t

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  matosi, kad policija deda visas pastangas išsiaiskinant dingimo aplinkybes, neskleiskit erezijų

 4. na parašė:

  kodėl nesulaikyti,,jau 14 parų,o jokių rezultatų,ir dar pyksta ,kad sako apie policiją,kad dirba BLOGAI,čia ne tas žodis ,jie VISIŠKAI NEDIRBA

 5. ttt parašė:

  tikiu,kad ta trijule zino viska

 6. Aš pats parašė:

  Įtariu, kad reikalai juda į priekį, nes kriminalistai iš Vilniaus turėjo šiandien išvykti atgal į Vilnių, bet kaip žinia dar pora dienų narplios šitą įvykį. Vadinasi yra už ko kabintis. Na, o mums tenka laukti naujų žinių… Labai tikiu, kad viskas išaiškės…

 7. 123 parašė:

  kol nera lavono nera ka ir suimtu

 8. Jonas parašė:

  Ka jaunuoliai veike nakti koloneleje visu sventuju nakti?Kodel jie ten ruke,kur yra draudziama?Kokia kortele jie naudojosi?

 9. Aukase parašė:

  Tikrai labai norisi tiketi,kad sios nelaimes priezastys greit paaiskes ir ,kad vaikinas bus surastas.As kaip mama,turinti savo vaikus ,labai uzjauciu vaikino tevukus,ir prasau Dievo ,kad jis padetu,kad kuo greiciau pasibaigtu tevu kancia ir ta slegianti nezinomybe…Stiprybes ir istvermes vaikino tevukams…
  O nuotraukos feisbuke is jo puslapio tikrai istrintos,nes buvau ziurejusi anksciau…kas tai galejo padaryti,jei vaikinas dinges?Dar ,manau,kad jis galejo tureti kazkokiu priesu, problemu,nes jo puslapy yra uzrasas apie jo ir priesu stipruma…

 10. Aš pats parašė:

  Nevisai sutinku su Sauliaus komentaru…. Vakar buvo atsiųsti kriminalistai iš Vilniaus ir tik vakar dėja pajudėjo reikalai iš mitrties taško. Beveik dvi savaites Mažeikiai nieko nesugebėjo išaiškinti. O kai atvažiavo Vilnius, iškarto atsirado įtariemieji iš tos degalinės, išaiškintos jų tapatybės… Nežinau net ką galvoti, bet viskas akivaizdu yra… Sėkmės tolimesniame tyrime. Tikėkimės, kad nusikaltėliai bus sulaikyti…

 11. Saulius parašė:

  Kažkaip visada tikėjau ir pasitikėjau mūsų rajono policijos pareigūnų darbu .Kasdien jaučiant didelį spaudimą ir ne tik dėl šios bylos , o apskritai ,jie išties išlieka atsidavę savo darbui savo įdėjai.
  Kad ir pasipila kartais neadekvačių vertinimų apie policijos darbą ,visgi norisi pasidžiaugti mūsų rajono pareigūnais ,pasidžiaugti ,kad mes juos turime ,ir kad jie dar neišsilakstė į kitas privačias struktūras kur gal geriau mokama .
  Kartais mes nemokame įvertinti to ką turime.
  Ir prisimename tai praradę.
  Ačiū jums mieliji ir žinokite ,kad didelė dalis mėstiečių Jumis dydžuojasi ,Jus įvertina ,
  Sėkmės Jums.

 12. Paskutiniai komentarai parašė:

  Nėra komentarų. Būk pirmas parašęs!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto