Žagarėje – užtikrinta pergalė

Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

Kovodami be rungtynių pradžioje pašalinto žaidėjo FK „Atmosfera“ futbolininkai Žagarėje užtikrinai sutriuškino Joniškio FK „Saned“ komandą.

Trečią rungtynių minutę pirmą įvartį mūsų ekipai pelnė Egidijus Gritkus, tačiau 25-ą minutę antrą geltoną kortelę prieš save išvydo ir aikštę privalėjo palikti mūsų ekipos puolėjas iš Kolumbijos Sebastian Vasquez.

Ir rungtyniaudami be vieno žaidėjo mažeikiškiai lenkė varžovus – pirmame kėlinyje du įvarčius pelnė E. Gritkus, antrame po įvartį pridėjo Arnas Andriejauskas, Deividas Gineitis, šiose rungtynėse buvęs komandos kapitonu (ankstesnis kapitonas Benas Anisas išvyko studijuoti į Olandiją ir mūsų ekipoje nebežais), bei Gustas Sabaitis.

Iškovoję pergalę rezultatu 6:0, mažeikiškiai, per 20 rungtynių surinkę 44 taškus, Lietuvos futbolo federacijos antroje lygoje ir toliau užima antrą turnyrinės lentelės vietą.

Kitos rungtynės jų laukia šį šeštadienį – Vilniuje FK „Atmosfera“ susitiks su 14-oje vietoje esančiu Vilniaus FK „Žalgiriu C“.