Žemaitijos gatvės sutvarkymas atidėtas dešimčiai dienų

Planuota Žemaitijos gatvės dalies kompleksinio sutvarkymo darbų pabaiga nukeliama dar dešimčiai dienų. Rangos sutartis tarp Savivaldybės administracijos ir UAB „Žemaitijos keliai“ buvo pasirašyta praėjusių metų rugsėjį. Įmonė įsipareigojo projektą įgyvendinti už 3,8 mln. litų.
Projekto „Žemaitijos gatvės dalies kompleksinio sutvarkymas“ vadovas, Savivaldybės statybos ir remonto skyriaus vedėjas Arūnas Knystautas „Santarvei“ sakė, kad rangos darbų sutartyje numatoma, jog darbai privalo būti atlikti per keturiolika mėnesių nuo sutarties pasirašymo datos, bet ne vėliau kaip iki šių metų lapkričio 30-os dienos.
A. Knystauto teigimu, rangovams atsirado daugiau darbų, nei buvo numatyta sutartyje. Vienas iš jų – papildomų kelio bortelių sutvarkymas, todėl rangovai šią savaitę nespės visko užbaigti. Vedėjas patikino, kad iki mėnesio pabaigos visi darbai bus galutinai užbaigti.
Pagal projektą, bus sutvarkytos viešosios erdvės prie Žemaitijos gatvės – apie 4,3 ha teritorijos; įrengta daugiau nei 11 tūkst. kvadratinių metrų pėsčiųjų ir dviračių takų; pastatytos 35 šiukšliadėžės ir tiek pat dviračių stovėjimo vietų. Numatytos ir šešios žaidimų aikštelės.
Taip pat bus sutvarkytos visos vietos, kur statybininkų technika išvažinėjo ar išardė šaligatvius.

„Santarvės“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto