Žemės dienai „Bitutėje“ surengta rajoninė vaikų konferencija

Nuotr. iš „Bitutės“ archyvo – vaikų konferencijos pranešėjai ir dalyviai.

Kovo 20-ąją „Bitutėje“ surengta vaikų konferencija, skirta Žemės dienai. Joje dalyvavo Mažeikių miesto ir rajono darželių ugdytiniai, parengę pranešimus, kaip reikia saugoti Žemę. Jie jau supranta: jei Žemė bus švari, tai ir žmogus, gyvenantis Žemėje, bus sveikas.

Rajoninė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų konferencija „Žemės pasakojimai“  

organizuota „Bitutės“ direktorės Janinos Karpinskienės ir pavaduotojos ugdymui Birutės Šaulienės, mokytojų Eglės Vareikės ir Vaidos Trakšelės iniciatyva.

Renginys, kuriame pranešimus pristato ne suaugusieji, o vaikai, „Bitutėje“ vyksta jau antrą kartą – pernai darželyje vyko vaikų konferencija „Mano pasas lietuviškas, kur noriu, ten keliauju“, skirta Europos dienai.

Nuotr. iš „Bitutės“ archyvo
Nuotr. iš „Bitutės“ archyvo

Konferencijoje, skirtoje Žemės dienai, dalyvavo 10 rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir net vienos progimnazijos atstovai – Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio progimnazijos Žemalės pradinio ugdymo skyriaus ugdytiniai. Sulaukėme svečių iš Mažeikių lopšelių-darželių „Saulutė“, „Linelis“, „Buratinas“, „Gintarėlis“, „Pasaka“, „Žilvitis“, „Delfinas“ ir „Eglutė“, iš Tirkšlių darželio „Giliukas“.

Vaikai pristatė 16 pranešimų ir kalbėjo apie tai, ką patys supranta, ką tyrė, ką veikia – nuo sliekų auginimo ir jų naudos dirvožemiui iki atliekų rūšiavimo. Mokytojai ar tėveliai tik padėjo pasiruošti mažiesiems pranešėjams ir neslėpė jaudulio, kad jiems pasisektų…

Nuotr. iš „Bitutės“ archyvo

Visi organizatoriai, lopšelio-darželio „Bitutė“ pedagogai džiaugėmės pranešimų įvairove, įstaigų aktyvumu, kūrybiškumu, atsakingu požiūriu į vaikų gamtosauginį ugdymą.
Visiems pranešėjams ir jų mokytojoms įteikti padėkos raštai.

Rita NORVILIENĖ,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Nuotr. iš „Bitutės“ archyvo
Nuotr. iš „Bitutės“ archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto