Židikiškiai – nenugalimi tarp svarsčių kilnotojų

Židikų M. Pečkauskaitės gimnazijos sportininkai su mokytoju Andriumi Šakinsku jau penktas varžybas iš eilės pelno komandinių pirmenybių nugalėtojų taurę. Nuotr. iš komandos archyvo

Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos svarsčių kilnotojai, treniruojami Andriaus Šakinsko, papildė prizų kolekciją – jų „Žemaitijos“ komanda tapo Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos ilgo ciklo čempionato nugalėtoja. Titulai iškovoti ir asmeninėse įskaitose.

});

Paįstryje (Panevėžio rajonas) surengtame čempionate varžėsi 7 komandos. Ilgo ciklo rungties principas – du svarsčiai stumiami nuo krūtinės, nuleidžiami žemyn, jais mojama tarp kojų ir jie vėl užmetami ant krūtinės bei vėl stumiami.

Lietuvos jaunučių (U-16) amžiaus grupės čempionais savo svorių kategorijose tapo Arijus Vilkas, Gvidas Pabrėža, Eimantas Šonas, Irmantas Kniukšta ir Edgaras Skirzgilas, trečias vietas iškovojo Armandas Jonauskas ir Laurynas Jucys.

Tarp jaunių (U-18) triumfavo Eimantas Šonas, antras liko Gabrielius Vainauskas, trečias – Laurynas Sermontis.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto