Židikiškiai pasodino ministro dovanotą obelaitę

Seniūnės Stanislavos Valatkevičienės teigimu, obelaitę sodinę žmonės įsipareigojo ja rūpintis – kad ji gražiai augtų, sužydėtų ir nokintų skanius obuolius. Vidos ABRASONIENĖS nuotr.

Židikuose Marijos Pečkauskaitės parke pasodinta ministro Donato Jankausko dovanota obelaitė. Ją
ministras įteikė, kai buvo pasirašyta sutartis dėl rajono vietos bendruomenių savivaldos programai įgyvendinti skirtos paramos.

Tikisi gerų rezultatų

Ministro dovanotą obelaitę sodino Židikų seniūnijos bendruomenių atstovai.
„Obelis duoda vaisių, ji yra tarsi simbolis. Tikiu, kad ministerijos, Savivaldybės, vietos bendruomenių glaudesnis bendradarbiavimas irgi duos vaisių – gerės mūsų žmonių gyvenimo kokybė“, – „Santarvei“ teigė seniūnė Stanislava Valatkevičienė.
Seniūnės teigimu, obelaitę sodinę žmonės įsipareigojo ja rūpintis – kad ji gražiai augtų, sužydėtų ir nokintų skanius obuolius.
„O mes, visa Židikų seniūnija, kartu petys petin dirbsim, kad mums ir mūsų vaikams norėtųsi čia gyventi“, – pridūrė pašnekovė.

Dalyvavo pasirašant sutartį

„Santarvė“ jau rašė, kad pirmadienį Oginskių rūmuose Plungėje Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius pasirašė sutartį su socialinės apsaugos ir darbo ministru Donatu Jankausku dėl 135,5 tūkstančio litų, kurie skirti vietos bendruomenių savivaldai įgyvendinti. Į susitikimą nuo seniūnijų buvo deleguota Židikų seniūnė S. Valatkevičienė, nuo bendruomenių – Račalių bendruomenės pirmininkė Vida Abrasonienė.
Per susitikimą ministras D. Jankauskas savivaldybių vadovams įteikė po obelaitę – kaip bendruomenės vienybės, plėtros ir išteklių gausinimo simbolį. Ją Savivaldybės administracijos direktorius perleido židikiškiams.

Židikiškiai sodina ministro dovanotą obelaitę. Vidos ABRASONIENĖS nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto