Židikiškiai svarsčių kilnotojai pozicijų neužleidžia

Židikiškių komanda „Žemaitija“. Nuotr. iš komandos archyvo

Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos svarsčių kilnotojai, treniruojami kūno kultūros mokytojo Andriaus Šakinsko, su antros vietos taure ir medaliais grįžo iš Panevėžio rajone vykusio Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos ilgo ciklo čempionato.

Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijoje vykusiose varžybose rungėsi 22 komandos ir beveik 100 sportininkų.

Židikiškiai iškovojo vieną nugalėtojų titulą – jaunimo grupėje (iki 22 metų) savo svorio kategorijoje jį pelnė Mantas Ramonas, taip pat pelnyti penki sidabro apdovanojimai. Savo amžiaus grupėse ir svorio kategorijose juos iškovojo Eimantas Šonas, Stivenas Pabrėža, Edgaras Skirzgilas, Violeta Liegytė ir Akvilė Šonaitė. Čempionate mūsų rajono atstovai pelnė ir du trečios vietos medalius, jie – Egidijaus Gerybos ir Kotrynos Drabavičiūtės sąskaitoje.
Gimnazijos komanda „Žemaitija“ komandinėje įskaitoje užėmė antrą vietą.