Židikiškiai tęsia svarsčių kilnotojų tradiciją

„Žemaitijos“ atstovai su treneriu kelioms akimirkoms susibėgo nuotraukai be kaukių… Nuotr. iš komandos archyvo

Jaunieji židikiškiai tęsia tradiciją – treniruojasi ir rungtyniauja su šalies svarsčių kilnotojais. Lietuvos svarsčių kilnojimo dvikovės čempionate Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos komanda iškovojo antrą vietą.

Čempionatas, kuriame varžėsi aštuoni Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos atstovai, treniruojami mokytojo Andriaus Šakinsko, vyko Tauragėje. Vyrai čia varžėsi svarsčių stūmimo ir rovimo rungtyse, moterys – tik rovimo.
Jaunučių amžiaus grupėje (16-os metų ir jaunesnių) lengviausioje svorio kategorijoje rungėsi 10 sportininkų, o pirmąsias vietas iškovojo židikiškiai: Stivens Pabrėža tapo nugalėtoju, o varžybų debiutantas Eimantas Šonas užėmė antrą vietą. Toje pačioje grupėje, tik kitose svorio kategorijose, vicečempionais tapo Egidijus Geryba ir dar vienas oficialių varžybų debiutantas – Egidijus Skirzgilas, sidabrą vyresniųjų grupėje (18-os metų ir jaunesnių) iškovojo Titas Žvirždinas.
Tarp mergaičių (18-os metų ir jaunesnių) savo svorio kategorijoje Violeta Liegytė po įspūdingos kovos vienu tašku aplenkė ją persekiojusią varžovę ir tapo šalies čempione, kitoje svorio kategorijoje nepralenkiama buvo Akvilė Šonaitė, antrą vietą užėmė Kotryna Drabavičiūtė.