Židikų gimnazijoje – naktinė šaulių stovykla

Stasio PAULIUKO nuotr.

Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijoje surengta jaunųjų šaulių naktinė stovykla. Į ją susirinko šeši jaunųjų šaulių būriai iš Mažeikių, Sedos, Tirkšlių, Viekšnių ir Židikų – iš viso per šešiasdešimt jaunuolių.

Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos jaunųjų šaulių būrio vadė Gražina Mitkuvienė pasakojo, kad naktinė šauliukų stovykla Židikuose rengiama pirmą kartą, tad jos būrio, kuriame yra per dvidešimt mokinių, šauliai šio renginio labai laukė.
„Paskutinė tokia stovykla buvo Gabijos gimnazijoje. Židikiškiams norėjosi, kad bendraminčiai atvyktų ir pas juos“, – kalbėjo G. Mitkuvienė.
Į Židikus, be šeimininkų, susirinko Mažeikių Gabijos, Sedos Vytauto Mačernio, Viekšnių gimnazijų, Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio ir Kalnėnų pagrindinių mokyklų jaunųjų šaulių būriai ir jų vadai.
Sulaukta ir svečių – organizuoti stovyklautojų užsiėmimus, pratybas ir varžybas padėjo Mažeikių 603 pėstininkų kuopos kariai savanoriai Egidijus Šmukšta, Artūras Vitkus, Viktoras Jakimavičius bei šaulys Aidas Krasauskas.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto