Židikuose – įsimintina penkių dienų pažintis su futbolu

Treneris Ramūnas Daubaris džiaugėsi jauniausių stovyklos vaikų noru susipažinti su futbolu. Nuotrauka iš bendruomenės archyvo

Židikų seniūnijos bendruomenės bandymas organizuoti penkias dienas trukusią futbolo stovyklėlę pranoko lūkesčius – čia rinkosi ne tik miestelio, bet ir visos seniūnijos vaikai, kai kurie stovyklautojai skubėjo ir iš Mažeikių.

Pirmą kartą Židikuose surengta tokia stovykla priviliojo grupes vaikų nuo keturių iki keturiolikos metų, kai kuriems tai buvo pirmoji pažintis su futbolu.
Kaip sakė stovyklos organizatoriai, per pirmąją treniruotę trenerio paklausti vaikai pasakojo, kad mėgsta piešti, dainuoti, šokti, žaisti krepšinį. Ta patį klausimą uždavus po penkių treniruočių, vaikai vienu balsu atsakė, kad mėgsta žaisti futbolą.
„Penkių dienų treniruotės buvo rengiamos vienu tikslu – skatinti vaikų užimtumą laisvalaikiu, vasaros atostogų metu, supažindinti su šiuo nuostabiu žaidimu, kad vaikai sportuotu, bendrautų“, –  sakė seniūnijos bendruomenės pirmininkė Alma Girdvainienė.
Padedant futbolo treneriui Ramūnui Daubariui, kuris pildė visus vaikų norus ir žaidė su jais kaip lygus su lygiais, dvidešimt trys stovyklos dalyviai buvo suskirstyti į dvi amžiaus grupes (nuo 4 iki 6 metų bei nuo 9 iki 14 metų), ir darbas „užvirė“.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto