Žiogaičiuose sugėrovus užpuolė kaukėti plėšikai

Pareigūnai plėšikų vis dar ieško. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Trečiadienį Mažeikių rajono policijos komisariate pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl įvykių, per kuriuos nukentėjusieji patyrė keleto tūkstančių litų nuostolį.

Užpuolė kaukėti

Sekmadienį Žiogaičiuose išgėrinėjo du draugai. Apie penktą valandą ryto neblaivūs bičiuliai išėjo į kiemą atlikti gamtinių reikalų ir tuo metu juos užpuolė iš už kampo iššokę du nepažįstami kaukėti vyriškiai. Iš vieno nukentėjusiųjų, 45-erių metų rajono gyventojo, užpuolikai atėmė su savimi turėtą nemažą pinigų sumą – 6 200 litų.
Pasak kriminalinės policijos pareigūnų, įtariamųjų nustatyti kol kas nepavyko, patys nukentėjusieji pripažįsta, kad buvo neblaivūs ir daugiau paaiškinti nieko negali. Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl sunkaus nusikaltimo – plėšimo.

Dingo dėžė su pinigais

Sausio trečiosios vakarą pastebėta, kad iš parduotuvės Vytauto gatvėje dingo metalinė dėžė su 5 560 litų. Kaip aiškėja, dėžė buvo laikoma šalia prekybos vietos esančiame sandėliuke.
Kad nebėra dėžės, pastebėjo pati pardavėja. Jos teigimu, pašaliniai į sandėliuką patekę nebuvo, todėl dėžės dingimo aplinkybės lieka neaiškios.

One Reply to “Žiogaičiuose sugėrovus užpuolė kaukėti plėšikai”

  1. Ne is lempos cia buvo parašė:

    Zinojo kur eiti rupuzes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto