Namuose – pergalė, išvykoje – pralaimėjimas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Paskutines šių metų rungtynes Nacionalinėje krepšinio lygoje sužaidė „Mažeikių“ krepšininkai.
Mažeikiškius namuose palaikė ir sienos – jie įveikė stiprius varžovus. Išvykoje laimėti nepasisekė.

Sekėsi permainingai

Paskutinėse šių metų rungtynėse namuose mažeikiškiai priėmė Kauno „KTU“ komandą, kuriai pirmajame rate buvo pralaimėję net 42 taškų skirtumu.
Šį kartą rungtynių scenarijus buvo kitoks – po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo, toliau vyko atkakli kova, o rungtynių likimas sprendėsi paskutinėmis kėlinio akimirkomis, kai po dviejų tritaškių metimų mūsų krepšininkai išsiveržė į priekį ir pergalės iš savo rankų jau nepaleido – iškovojo devintąją pergalę – 69:66.
Mantas Šerkšnas rungtynėse pelnė 18 taškų, 15 taškų pridėjo Kostas Jonuška, 12 – Ernestas Bružas.
Išvykoje „Mažeikiams“ teko nusileisti –  Šilutėje rezultatu 75:86 (12:24, 24:18, 21:21, 18:23) juos įveikė vietos krepšininkai.