Trejos rungtynės – trys pergalės

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Debiutinis Mažeikių „Triumfo“ merginų pasirodymas Lietuvos moterų futbolo pirmosios lygos Vakarų zonos pirmenybėse paženklintas tik pergalėmis. Šį kartą mažeikiškės išvykoje po atkaklios kovos rezultatu 2:1 palaužė Tauragės MFK futbolininkes.

Rungtynių pradžia mūsų komandai prasidėjo sėkme – Rimantė Jonušaitė jau dvyliktąją minutę pelnė pirmąjį įvartį, šis įvartis buvo vienintelis pirmajame kėlinyje. Antrojo kėlinio viduryje tauragiškės išlygino rezultatą, tačiau tądien mažeikiškės nebuvo linkusios nusileisti – likus keturioms minutėms iki rungtynių pabaigos, Rimantė pelnė antrąjį ir pergalingą įvartį mūsų ekipai.
Debiutinis „Triumfo“ sezonas pirmenybėse tęsiasi taip pat sėkmingai – per trejas rungtynes iškovotos trys pergalės ir užtikrintai pirmaujama Vakarų zonoje.
Paskutines pirmojo rato rungtynes mažeikiškės žais šį penktadienį Mažeikių centriniame stadione, jų varžovėmis bus Gargždų „Bangos“ futbolininkės.