Klaipėdoje – apmaudus pralaimėjimas

Gargžduose pergalei neužteko ir 26 Chauncey Collinso pelnytų taškų. Luko ŠEPUČIO nuotrauka

Vis dar be pergalių lieka Mažeikių „M Basket Delamode“ ekipa – ketvirtadienį Klaipėdoje, antrose „Citadelė Karaliaus Mindaugo taurės (KMT)“ turnyro rungtynėse, jie nusileido „Gargždų“ krepšininkams, pralaimėję tik dviem taškais.

});

Rungtynės rodė, kad jėgos apylygės, pirmi trys kėliniai baigėsi „Gargždų“ naudai (24:28; 49:54; 72:77), o pergalingus taškus gargždiškiai pelnė likus tik dviem sekundėms iki rungtynių pabaigos ir rezultatas – 93:95.

Mūsų ekipoje rezultatyviausiai žaidė Chauncey Collinsas, įmetęs 26 taškus, 17 taškų pridėjo Martynas Paliukėnas.

Apmaudu tai, kad tai jau antras mažeikiškių pralaimėjimas šiame turnyre – pirmosiose rungtynėse Telšiuose po pratęsimo rezultatu 86:87 jie nusileido Klaipėdos „Neptūnui“. Šioje keturių komandų grupėje dar rungtyniauja Utenos „Juventus“, su ja „M Basket Delamode“ rungtyniaus spalio 25-ąją Telšiuose.