Krepšininkai nusileido „Šiaulių“ komandai

Luko ŠEPUČIO nuotr.

Mažeikių „M Basket DELAMODE“ praėjusius metus užbaigė Lietuvos krepšinio lygos rungtynėmis su „Šiaulių“ komanda, turnyrinėje lentelėje užimančia paskutinę vietą.

});

Telšiuose vykusių rungtynių pirmus tris kėlinius mažeikiškiai buvo besivejančių vaidmenyje. Po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo septynių taškų skirtumu, po antrojo jų persvara sumažėjo iki šešių taškų, o trečiajame mūsų ekipa, dėdama didžiules pastangas, pasivijo varžovus, išsiveržė į priekį dviem taškais. Visgi šios persvaros išlaikyti nepavyko – prieš paskutines dešimt minučių rezultatas buvo lygus (58:58).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo šiauliečių spurtu 10:0, šią persvarą rungtynių pabaigoje mūsų ekipai pavyko sumažinti iki penkių. „M Basket DELAMODE“ nusileido rezultatu 73:78, rezultatyviausi mūsų ekipoje buvo Giedrius Staniulis (20 taškų) ir Kay Bruhne (18 taškų).

Mažeikiškių ekipos treneris Nikola Vasilev pažymėjo, kad pralaimėjimą lėmė trys pagrindinės priežastys: komanda per daug atsipalaidavo ketvirtojo kėlinio pradžioje, trumpa...