Krepšinio aikštelėse – atkaklios kovos

Henri Kantonenas rungtynėse su „Gargždais“ pelnė 15 taškų – tai jam buvo vienos rezultatyviausių LKL varžybų. Luko ŠEPUČIO nuotr.

Lietuvos krepšinio lygoje „M Basket DELAMODE“ iškovojo ketvirtą pergalę, o Mažeikių rajono krepšinio lygoje sužaisti antrojo turo susitikimai.

});

Pirmą ratą baigė pergale

Paskutines Lietuvos krepšinio lygos pirmojo rato rungtynes Mažeikių „M Basket DELAMODE“ šeštadienį Telšiuose žaidė su „Gargždų“ krepšininkais.

Tai buvo antrosios šių ekipų rungtynės tą pačią savaitę ir jos vėl pasižymėjo intriguojančia kova – po pirmo kėlinio 18:16 pirmavo mažeikiškiai, po antro ir trečio kėlinių jų persvara siekė tik vieną tašką.

Pirmoje ketvirto kėlinio pusėje mažeikiškiai spurtavo (12:0) ir iki rungtynių pabaigos neleido varžovams perimti iniciatyvos.