Mažeikiškiai nugalėjo „Pieno žvaigždes“

Lietuvos krepšinio lygos pirmenybėse žaidžianti „M Basket DELAMODE“ pelnė dešimtą pergalę.

});

Pirmasis kėlinys geriau klostėsi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandai, po jo svečiai pirmavo 22:17. Antrame kėlinyje mūsų krepšininkai išlygino rezultatą, jį persvėrė ir nebeleido varžovams išsiveržti į priekį. Po antro kėlinio mažeikiškiai pirmavo 42:35, trečiame kėlinyje persvara siekė 16 taškų, tik pabaigoje sumenko iki devynių. Ketvirtame kėlinyje komandas skyrė ir 14 taškų, bet varžovai pasivijo mūsų ekipą – rungtynėms baigiantis, skirtumas siekė tik šešis taškus, tačiau paskutinę jų minutę Martynas Paliukėnas pelnė 2 taškus. Mažeikiškiai laimėjo rezultatu 79:73.

Rezultatyviausiai mūsų ekipoje žaidė Giedrius Staniulis (18 taškų), Kamau Stokesas (15), Kay Bruhnke (14), Martynas Gecevičius (11).

Po šios pergalės „M Basket DELAMODE“ vėl pakilo į šeštą turnyrinės lentelės vietą. Balandžio 1 d. komandos laukia dvikova...