Nusikaltimą galimai matė moksleiviai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos, kad būtų nustatytos beveik prieš metus įvykusio nusikaltimo aplinkybės. Gali būti, kad jį matė moksleiviai.

Įtariami du jaunuoliai

Praėjusių metų vasario 2-ąją Mažeikių rajono policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo 13-os metų moksleiviui.
Vasario 1-ąją, apie 3 valandą po pietų, Ventos ir Draugystės gatvių sankirtoje esančiame pėsčiųjų take buvo sumuštas iš Kalnėnų pagrindinės mokyklos ėjęs nepilnametis. Vaikas patyrė veido ir krūtinės sumušimus, suteikus medicininę pagalbą, jis gydytas ambulatoriškai. Buvo įtariama, kad 13-metį sumušė du jaunuoliai.
„Taip, nuo įvykio praėjo daug laiko. Atliekant tyrimą buvo iškilę įvairiausių klausimų, šiuo metu tyrimas yra atnaujintas. Trūksta liudininkų parodymų, nustatome visas tyrimo aplinkybes, todėl ir kreipiamės į visuomenę pagalbos“, – sakė Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Aušra Blaževičienė.

Ieško liudininkų

Ikiteisminio tyrimo metu gauta duomenų, kad nusikaltimo metu pro šalį galėjo eiti kiti šios mokyklos moksleiviai ir matyti, kaip buvo sumuštas mažametis, galbūt nusikalstamą veiką jie nufilmavo mobiliuoju telefonu.
Siekiant nustatyti visas įvykio aplinkybes, prašoma gyventojų nebūti abejingais ir, jei ką nors apie tai žino, pranešti Telšių AVPK policijos pareigūnams telefonais 8 700 61 259, 8 612 53 198, elektroniniu paštu: neringa.buivydiene@policija.lt arba paskambinti bendrojo pagalbos centro telefonu 112.
Medžiaga apie šią praėjusiais metais įvykdytą nusikalstamą veiką buvo perduota Telšių AVPK, atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo ir turto prievartavimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto