Paskutinėse pirmojo rato rungtynėse – lygiosios

Baigėsi šalies aukščiausios lygos salės futbolo pirmenybių pirmasis ratas. Paskutinio turo rungtynėse Mažeikių „Naftos“ futbolininkai sužaidė lygiosiomis su trečioje vietoje esančiais „Kėdainių“ sportininkais. RUNGTYNĖS VYKO PERMAININGAI
Rungtynės svečiuose mūsų ekipai prasidėjo nesėkmingai: jau trečią minutę aikštės šeimininkai pirmavo 2:0. Tačiau mažeikiškiai nesutriko ir vienas po kito siuntė kamuolį į varžovų vartus. Pirmasis kėlinys laimėtas 5:2, o po pertraukos pirmauta net 6:2. Čia vėl fortūna atsisuko į kėdainiškių pusę: jie išlygino rezultatą 6:6. Nors „Nafta“ dar kartą pirmavo rezultatu 7:6, tačiau aikštės šeimininkai, likus žaisti dvi minutes, vėl išlygino rezultatą.
Galimybė iškovoti pergalę mūsų ekipai buvo likus aštuoniolikai sekundžių: devynių metrų baudinį smūgiavo Kęstutis Nepas, tačiau vartininkas jį sulaikė. Užfiksuotos rezultatyvios lygiosios 7:7.
Po du įvarčius mažeikiškiams pelnė Kęstutis Nepas ir Antanas Bulošas, po vieną – Antanas Tautvydas, Romas Maciulevičius ir Aurelijus Vekerotas.
Visos paskutinės pirmojo rato dvikovos vyko ypač atkakliai: „Akmenė“ ir Kauno „Nautara“ 5:4 privertė pasiduoti Vilniaus „Aktą“ ir Šiaulių „Alnidą“, o Kauno „Inkaras“ 3:2 įveikė Vilniaus „Bekentą“. Tik Alytaus „Alytis“ 12:5 sutriuškino Kauno „Reprobaltą“.

GAILA PRARASTŲ TAŠKŲ
„Banguotas ekipos žaidimas vėl mums kainavo brangius taškus. Kai paskaičiuoji, kad sužaista lygiosiomis su „Alyčiu“, „Aukštaitija“, namuose apmaudžiai pralaimėta „Alnidai“, tai pasidaro labai gaila prarastų taškų“, – po rungtynių kalbėjo ekipos vadovas Aleksandras Butkus. Tačiau komanda gali žaisti geriau ir tikimasi, kad antrajame rate nebus taip švaistomi taškai, nes sportininkams iškeltas uždavinys patekti tarp prizininkų.
Po pirmojo rato čempionate pirmauja „Inkaras“, surinkęs 24 taškus ir dviem taškais aplenkęs antroje vietoje esančią „Nautarą“ bei keturiais – „Kėdainius“. Ketvirtąją vietą užima „Aukštaitija“ (18 taškų), penkti – „Alnidos“ futbolininkai, surinkę 17 taškų. Mažeikių „Nafta“, iškovojusi 15 taškų, po pirmojo rato žengia šeštoje vietoje.
Antrojo rato kovos prasidės sausio 8–9 dienomis. Mažeikiškiai pirmąsias rungtynes žais išvykoje Kaune su vietos „Reprobaltos“ futbolininkais, kurie užima paskutiniąją vietą.
Antrajame rate mūsų ekipa savo aikštėje žais penkerias rungtynes, o čempionatas baigsis kovo 20 dieną.