Savaitė

PLUNGĖ
Plungės kultūros centro folkloro ansamblis „Gondinga” (vadovė Dalia Stasikėlienė) dalyvauja 24ajame Aidaho tarptautiniame šokio ir muzikos festivalyje Jungtinėse Amerikos Valstijose. Į jį atvyko folkloro kolektyvai iš dvylikos pasaulio šalių. Plungiškiai koncertuos keturiuose Aidaho valstijos miestuose ir dalyvaus šių miestų merų priėmimuose.
RIETAVAS
Telšių vyskupo Jono Borutos SJ sprendimu Rietavo Šv. arkangelo Mykolo parapijos klebonu paskirtas kunigas Antanas Gutauskas, vikaru kunigas Arvydas Mačiulis. Abu dvasininkai į Rietavą atvyks iš Upynos parapijos (Šilalės r.).
MAŽEIKIAI
Liepos 31 d. „ORLEN Lietuva“ degalinėje vyko šalies vyrų krepšinio komandos susitikimas su mažeikiškiais. Renginio organizatorė – pagrindinė Lietuvos krepšinio federacijos rėmėja AB „Mažeikių nafta“.
SALANTAI
Salantiškiai savaitgalį šventė miesto šventę. Tradiciškai bažnyčioje vyko Porciunkulės atlaidai, paminėtas Salantų futbolo 80metis. Centre buvo atidengtas Lietuvos vardo tūkstantmečiui skirtas paminklas: vienas iš nedaugelio Lietuvoje, pažymėtas oficialia tūkstantmečio emblema.
TELŠIAI
Praėjusį savaitgalį Telšių miestas porai valandų buvo virtęs baikerių dislokacijos stotele: gatvėmis skriejo blizgantys plieniniai žirgai, juos lydėjo susižavėjimo šūksniai, prekybos centro „Senukai“ aikštelėje savo sugebėjimus demonstravo „britvininkai“ ir akrobatai. Osvaldas Zelepūga privertė gausiai susirinkusius žiūrovus išsižioti iš nuostabos – vaikinas su motociklu skriejo per sustatytus „Jeep Wrangler“ automobilius. Panašius triukus – peršokti automobilį – demonstravo ir miesto gatvėse, kai baikerių kolona pajudėjo į pagrindinę šventės vietą – prie Lūksto ežero. Įspūdingai prasidėjusi, jau antrus metus Telšių baikerių klubo „Sharks“ organizuojama šventė tęsėsi dvi dienas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto