***SKAITYTOJO NAUJIENA*** „Buratinas“ – šalies „Mažųjų Olimpiados-2014“ prizininkas

Asmeninio archyvo nuotraukos

Viešoji įstaiga „Sveikatos Ambasada“, siekdama geresnės Lietuvos vaikų sveikatos, paskelbė „Mažųjų Olimpiadą-2014“. Dalyvauti joje užsiregistravo 96 Lietuvos vaikų lopšeliai-darželiai.
Lietuvos darželinukų olimpiada vyko trimis etapais: kovo mėnesį vaikai dalyvavo I etapo rungtynėse savo regionuose, balandžio mėnesį nugalėtojai rungtyniavo II etapo estafetėse, o komandos, laimėjusios II etape, gegužės 18 dieną vyko į Vilnių, kur susitiko dvylika Lietuvos ikimokyklinių įstaigų, siekiančių varžytis pusfinalyje ir finale.
Mažeikių lopšelio-darželio „Buratinas“ komanda, laimėjusi I ir II etapų rungtynes, startavo   pusfinalio ir finalo varžybose sostinėje, sporto arenoje „Sportima“.
Šventė prasidėjo olimpinės vėliavos įnešimu, olimpiečių eisena, svečių sveikinimais, parodomaisiais šokiais.
Pusfinalio rungtynėse susitiko dvylika Lietuvos ikimokyklinių įstaigų komandų. Mažieji olimpiečiai varžėsi penkiose estafetėse, į finalą pateko keturios komandos, tarp jų ir Mažeikių  lopšelio-darželio „Buratinas“ mažieji olimpiečiai.
Pasibaigus pusfinaliui vyko finalo rungtynės. Mažieji sportininkai laikėsi šauniai, buvo vikrūs, greiti, ištvermingi. Susumavus rezultatus pirmąją vietą laimėjo Varėnos lopšelis-darželis „Pasaka“,
antroji vieta atiteko Mažeikių lopšeliui-darželiui „Buratinas“, trečias liko lopšelis-darželis „Pasaka“ iš Kėdainių.
Prizinių vietų laimėtojai apdovanoti olimpiniais medaliais ir taurėmis, o olimpinių komandų vadovai – padėkos raštais už puikų vaikų parengimą olimpinėms žaidynėms.
Mažeikių lopšelio-darželio „Buratinas“ olimpiečiai, pasibaigus šventei, aplankė Sereikiškių parką Vilniuje, kopė į Gedimino kalną, grožėjosi senamiesčio vaizdais. Išvyka dovanojo vaikams daug gražių įspūdžių.
Dėkojame tėveliams, lydėjusiems vaikus į varžybas ir padėjusiems įveikti sunkumus kelionėje.   Dėkojame Savivaldybės administracijos švietimo skyriui, padėjusiam organizuoti šią įsimintiną išvyką į Vilnių.

Roma GYDRIENĖ
Mažeikių lopšelio-darželio „Buratinas“ kūno kultūros pedagogė

Asmeninio archyvo nuotraukos

3 Atsakymai į “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** „Buratinas“ – šalies „Mažųjų Olimpiados-2014“ prizininkas”

  1. Sportininko Mama parašė:

    Šaunuoliai ,,Buratino” mažieji sportininkai, šaunuolė kūno kultūros pedagogė Roma Gydrienė, kuri paruo-šė vaikus, kiti darželio specialistai, vaikų tėveliai, ypač Kevino mamytė, kad sugebėjo sutelkti vaikus, kad iškovotų tokį rezultatą .Iš 86 Lietuvos ikimokyklinių įstaigų, praeiti 3 įtemptus etapus, ir būti antrais- tai puikus rezultatas. Visi stebėjosi, kad provincijoje tokie sportiški vaikai. Aplenktos Vilniaus, Kauno, Klaipėdos komandos. ,,Buratiniečiai”su didžiausiu azartu garsino Mažeikius!

  2. Daiva parašė:

    Džiugu, kad vaikai turi galimybę sportuoti ir kas juos treniruoja. Šaunuolė komanda ir jos vadovė, čia jau aukštas iškovotas įvertinimas.

  3. parašė:

    Šaunuoliai vaikučiai :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto